2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benimde bunlar dışında belirtim yok böyle geçiyor zaten gebeliklerim bebeğin ne kadarlık sordum kesin ama unutuyorum herseyi

Evet arkadaşlar liste olmuş olmamış çok mühim değil herkes yazıyor herkes birbirini takip ediyor zaten. Arkadaş en yakın zamanda döneceğini söylemişti.Bence de biraz anlayış göstermeliyiz birbirimize
Saol canım çok tşk ederim anlayışın için en kısa zamanda yapılacak biraz kendime geleyim inşallah

Kızlar şimdi kimler kalp atışı duydu ? Duyanlar kaç haftalıkken öğrendi ?

Ben 5+1'de göbekten keseyi gördüm ama kalp atışı için 15 kasım pazartesi günü gideceğim.
Bende 5+1 olunca cumartesi gideceğim. 6+ da kalp atışı gördüm diğerlerinde ama bu daha yavaş ilerliyor ben kesede görmüştüm 4+ da onlarda. Doktor bana 7 hafta kalp atışı için en ideali demisti. Kaç oluyir 15 kasımda gebelik?

3.gebelik ve yapıyordum şimdi cumartesi kese için gideceğim bıraktım. Giderek koyulasti benimde. 6 kere test yaptım
Yalnız olmadığıma sevindim
Gittim doktora bugün ama kese yine görünmedi bakmayalım vajinal dedi. Kist görmüştü ya ondan olabilirmiş. Umarım cumartesi görürüm keseyi.
Kist ne kisti canım?

Diğerleri de böyle geçiyor dediğin için bir şey demedim ben de hiç Normal ya ben de unutuyorum herkesi daha henüz öğrenemedim 15 aylık canım
Seninde yakın olacak. Benim büyüklerin arası 19 ay. Başta zor olacak diyorsun ama şimdi çok güzel arkadaş oldular birbirlerine. 3. Bile düşündüm

c
Canım Bir Pelincik arkadaşımızın da kisti varmış o şekilde hamile kalmış kese görmeye gittiğinde kaybolmuş onun, sana ne dedi doktor?
Ben daha çok yeni öğrendim ama benim de çatlamayan bir yumurtam vardı o kiste dönecek kadar büyüktü o şekil bir kist olabilir bende de o yüzden merak ettim.

Ben doktor zamanla geçer kaybolur dedi ama bende kasık agrisi var ondan mı bilmiyorum. Ben henüz kesede görmedim cumartesi 5+1 de gidecegim bugün 4+6 ,yıl bende

Ben doktor zamanla geçer kaybolur dedi ama bende kasık agrisi var ondan mı bilmiyorum. Ben henüz kesede görmedim cumartesi 5+1 de gidecegim bugün 4+6 ,yıl bende
Sağ ol canım rahatladım pazartesi tekrar kontrole çağırdı tekrar bakacak. Doktorda aynı şekilde düşündü ama yinede takip edelim deyince insan tedirgin oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…