2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
suya elma sirkesi karıştır biraz canım istersen iyi gelebilir ben idrarda yanma hissedince yapıyorum

Tesekkurler cevap icin. Sali gunu sorcam doktora ama bana da boyle soyler gibi geliyor. Sicak su torbasi koydum bugun biraz iyi geldi gibi.

Dün galiba okudum bu tümor doğumda alanabiliyormu, bebeğe sıkıntısı yok ozman
Ya söyle alinabiliyor dedi doktorum ama yeri uygunsa değilse çok kanamaya sebep olabilme ihtimalinden doğumda almayabiliyorlar. Bebeğe bir sıkıntısı yok ama ilk haftalarda bebekten büyüktü ve bebekle birlikte büyüdü. Bebeği ittirip düşürme riski vardı onu atlattık. Ama kanama yapıp erken doğuma sebep olabiliyormuş. Şimdi bebekle yanyanalar. 24 haftadan sonra rahat ederiz dedi doktor ama daha çok var. 7 haftacik

maşallah tam sevmelik dönemde
4 yaşına kadar kullanılabilir diyor uzmanlar
Bıraktırırken kararlı olmak önemli. Emmeyi keserken de öyle. Kararlı olmak ve istediğinde başka şekilde oyalayabilmek
Meme çok kolay bitti de emzik için biraz daha beklicem sanırım şu an onla savaşma gücü hissetmiyorum kendimde
7 aylikti oğlum sütüm gitmişti 1.5 yaşında emzirirken birakti yatağın kenarindan asagi atmıştı tozlandi pis oldu artık emilmez dedik o da daha ısrar etmedi şansımıza ısrar etmedi
Ne güzel benim kızımda sadece uyurken alıyor aslında ama yine de seviyor. Bakalım bizim nasıl olcak
Öncelikle geçmil olsun. Gebelikte enfeksiyon oldukça önemlidir. Evet acildeki doktoru dinlemeyebilirsiniz ama lütfen kendi doktorunuza ya da o alanda uzman bir doktora görünün. Eğer antibiyotik verilirse de kullanın. Antibiyotik kötü birşey değil bazı hastalıkların başka türlü tedavisi olmuyor maalesef. B grubu da güvenli bir şekilde kullanılabiliyor gebelikte. Diğer türlüsü inanın daha tehlikeli olabilir.

Bende ikea beşik var ilk zamandan itibaren onu kullanmayı planlıyordum ama 1000lira olduğunu görünce bende almaya karar verdim, şimdi bide indirime girerse ooohhhh

Diğer takiplerim otomatik sallanan ana kucağı ve telsiz. Ana kucağı 1900₺ idi sanırım indirim olursa alırım dedim

Hiç stres yapma emzik için bırakmayı istediği hazırmolduğu zaman bırakacaktır.
Ben kızımda memeden çok muzdarip oldum emmeye bağımlı oldu, yalancı emzik gibi yaptı beni keşke emzik alsaydı diye çok çok üzüldüm.. Meme yüzünden iştahı azaldıı, bu sefer hep ufacık tefecikti falan 22 aylık bırakmamın tek sebebidir.
Ufaklıkta mesela emzik alması için her şeyi yapacağım almazsa da memeye bu kadar düşmemesi için elimden geleni yapacağım 10aylıktan sonra gece memelerini kesmeyi planlıyorum falan
Hayaller hayatlar

Acilden yeni geldim kizlar , rutin kan idrar tahlili aldılar bize göre değilsin ama prosedür deyip covit testi de aldılar ultrasonda kısacık bakıp kalp atışı var dediler çok öksürsüğüm için rahim etrafında kanama var mi falan diyecektim ama çok kısa tuttu ultrasonu, ilac verilmiyor covit olsan da verilmiyor bol dinlen sıvı al öksürük evet risk olabilir ama malesef ilac şurup verilmez öksürük sonrası kanama falan olursa hemen gel dediler yolladılar böyle olacağını biliyordum da bi umut gittim işte ama malesef vermediler öksürük için bir şey..

Olsun üzülme bence test sonuçlarına göre hareket edebilirsin
Kanda enfeksiyon olabilir, temiz çıkarsana için rahat olur tek sıkıntın öksürük te kalır falan. Tedbirli olmak iyi her zaman
İnşallah temiz çıksın

Fiyata bakın şahane
Resmen bedava . Ama bir sorun var .
Ama alan kişi yenidogana bile olmadığını yazmış alacaktım vallahi

Eklentiler

• Screenshot_20220130-165259_ebebek.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 83
Kizlar sizce yakın zamanda 24-32 hafta arasındaki idari izin biter mi sizce ?Hoş vakalar artmaya devam ediyor ama
Ayy benim de korkum bu. Inşallah bitmez. Ama gidişata göre esneklikler artıyor hiç sıkı yönetim olacagına dair ibare işaret göremiyorum. 40 kere söylemeyelim de olmasın

Kizlar sizce yakın zamanda 24-32 hafta arasındaki idari izin biter mi sizce ?Hoş vakalar artmaya devam ediyor ama
kuzenimin çalıştığı hastanede kullandırtmıyorlarmış malesef, amirin iznine bağlıymış. ama öğretmenler falan hep ayrılıyor duyduğumuz kadarıyla, inşallah siz de yararlanırsınız

kuzenimin çalıştığı hastanede kullandırtmıyorlarmış malesef, amirin iznine bağlıymış. ama öğretmenler falan hep ayrılıyor duyduğumuz kadarıyla, inşallah siz de yararlanırsınız
En son temmuzdaki yönergeye göre sağlık personeli hariç gibi bi ibare hatrliyorum. Ne yapmaya çalıştıklarını anlamak güc. Hamilenin doktoru ogretmeni mi olur. Hamile hamiledir

Dinlencen o zaman canım.
Burdaki hastane kanama durumunda sirke alttan bakıyor. Bende korkmuyorum o durumdan kendi drumdan başkasınin bakmasına. İnşallah geçecek.

Fiyata bakın şahane
Resmen bedava . Ama bir sorun var .
Ama alan kişi yenidogana bile olmadığını yazmış alacaktım vallahi
Ben buna geçen gün yernde baktım canım, hiç de yenidoğana olmayacak gibi değildi sanki boyutu bana normal geldi ama tabi tecrübesizim biliyorsun onu da hesaba kat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…