2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Fiyata bakın şahane
Resmen bedava . Ama bir sorun var .
Ama alan kişi yenidogana bile olmadığını yazmış 😂 alacaktım vallahi
Ya bir çok kişi aynı hataya düşüyor. Bu zaten biraz dar olmalı yapısı gereği. Bebeği kol kısımlarından sokmalı anne karnındaki hissi yakalamak adına ama bence sorun yaz mevsimine uygun olmaması🤷🏼‍♀️

Bu e-bebek de beni sinir ediyor! şubat geldi hala paylaşmadı. İnsanlar mağazalarına gitsin siteleri aynı anda tıklansın daha çok öne çıksın diye cidden tam bir pazarlama firması, ama işte hem ürün yelpazesi, hem fiyatları, hem fırsatları güzel oluyor 🤷🏼‍♀️
Meraktan çatlıciğimmm. Bir kaç istediğim ürün var sırf onun için bekledim umarım indirime girer🙏🏻
Şubat ta indirim mi oluyor ?

Ya söyle alinabiliyor dedi doktorum ama yeri uygunsa değilse çok kanamaya sebep olabilme ihtimalinden doğumda almayabiliyorlar. Bebeğe bir sıkıntısı yok ama ilk haftalarda bebekten büyüktü ve bebekle birlikte büyüdü. Bebeği ittirip düşürme riski vardı onu atlattık. Ama kanama yapıp erken doğuma sebep olabiliyormuş. Şimdi bebekle yanyanalar. 24 haftadan sonra rahat ederiz dedi doktor ama daha çok var. 7 haftacik🙈
Olsun sabret az kalmış, bebeeğe zararı olmadığı sürece onunda zararı yok ozman bişi olmaz, 24hafta gelsinde kurtul😍😍😍🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ne kdar lazım bilmiyorum ama bendr bunu aldım evin içinde bezini yağını pudrasını örtüüsnü buna koyar grzdirirm diye😀

Eklentiler

• 41A48A94-EC40-4A99-B92F-305AB35B3A57.png
    41A48A94-EC40-4A99-B92F-305AB35B3A57.png
    328,4 KB · Görüntüleme: 51
Ya bir çok kişi aynı hataya düşüyor. Bu zaten biraz dar olmalı yapısı gereği. Bebeği kol kısımlarından sokmalı anne karnındaki hissi yakalamak adına ama bence sorun yaz mevsimine uygun olmaması🤷🏼‍♀️
Canım herkesin evi ve yaşadığı yer bir degıl ki.
Aşırı sıcak bir yerde yaşanmıyorsa problem olmaz. Rahatlıkla kullanılır

Ben buna geçen gün yernde baktım canım, hiç de yenidoğana olmayacak gibi değildi sanki boyutu bana normal geldi ama tabi tecrübesizim biliyorsun onu da hesaba kat :KK53:
Tek yorum degil bikac yorum vardı 😀ama yakından görsel anlarım tabii. 3200 doğan bebeğe olmadı yazmış biri de . 😀
Özellikle rıbana kumaşı olması sıkı olmasını sağlayabilir.
Olmazsa eger penye kumaşla dıktırebılır 😀
Ben diktirmeyi dusunuyorum rahatlık acısından

Evet ben de gördüm seninkinden
Ama keçe dişlerime bişiler yapıyor
O nedenle kullanamam .😂 yoksa cok düzenli durur

Görüntüsü baya dağınık gözüküyor
Ama duzenleyıcılerın hepsi kullanışlı olur 😀
bebek arabası alacak mıydın acaba sen ?? düşündüğün bir şey var mı acaba ?? ilk defa alacağım için tavsiyeye ihtiyacım var evim 3. katta asansör yok.. araba muhtemelen hep araba bagajına koyacağım eve çıkaramam alt katta bırakmak tehlikeli olabilir ... ne alınmalı sence

X