2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bazen bişiler hissediyorum cideen ama erken diye konduramıyorum hala birde ilk gebelik olunca ben yanlış hissediyorumdır diyorum, göz seyirmesi gibi oluyo arada günde 2-3 kere çok dikkat edersem, annemde daha erken hissedemessin diyo, ama bugun bilgilerde yazıyo

Eklentiler

• 08238373-FED1-4D73-A361-62D96F7BBB72.jpeg
    103,4 KB · Görüntüleme: 58
7 aylikti oğlum sütüm gitmişti 1.5 yaşında emzirirken birakti yatağın kenarindan asagi atmıştı tozlandi pis oldu artık emilmez dedik o da daha ısrar etmedi şansımıza ısrar etmedi
Magnezyum kullaniyorsan ondan da olabilir doktorun degerlendirecektir

Günaydınlar. Benimde 12. Haftada vardı kuyruk sokumu ağrısı doktorum bu haftalarda erken dedi başka birşeydendir ortopediye görün dedi sana oturma simidi önerir dedi. Ama benim ablam ilk gebeliğimde benimde sürekli ağırırdı dedi o yüzden gerek duymadım ortopediye gitmeye. Sıcak tuttum bebek yağı sürdüm çok şükür iyi geldi

Kizlar sizce yakın zamanda 24-32 hafta arasındaki idari izin biter mi sizce ?Hoş vakalar artmaya devam ediyor ama

Ben 2 3 gündür özellikle akşamları net hissediyorum. Tam olarak seyirme seklinde

Dün gece yine ufak bir kanama yaşadım gerçi peçete de az vardı ama tuvalette kırmızılık vardı doktora gitmedim. Çünkü geçen hafta da gittiğimde yatırdılar. Pazartesi sabah radyolog gördükten sonra çıkardılar. Şimdi bir şey yok. Yarın sabah giderim bir daha bir şey olmazsa diye düşündüm. Yine hastanede yat.ak istemiyorum. İlaçlarımı içtim uzanıyorum. Umarım bir daha olmaz. Üstelik kendimi yormadim da. Sürekli yattım ya da oturdum. Hiç eğilip kalkmadim. Hiç bir iş yapmadım. Anlamadım ki yine neden oldu. Dün gece gıcık tuttu baya öksürdüm. O mu oynattı acaba miyomu her hafta sonu bunu mu yasiycam.

Umarım önemli bir şey değildir. Doktora mesaj atsan dönmez mi ?

Ayyy geçmiş olsun bidaha olmasın inşallah

İnşallah geçer canım.
Bende dün çok dolandım korktum biraz ama surkeli akıntı yaşıyorum zaten Su keyifli zamanlar bı başlasa

Çok geçmiş olsun. Belki o oynamıştır ama bir doktora mesaj at istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…