2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yaa kıyamammm :KK43: benimde bulantım yok ama bugün üstümden tır geçmiş gibi hissediyorum uyuyakaldım ve kalktığımda sersem gibi oldum başım dönüyo hala .. Aşırı yorgunum 20 km koşmuş gibi :olamaz::olamaz:
Sanırım yanımda poşet gezdrcem nolur nolmaz diye😂🙈 ama çok kötü demekki şimdilerde başlıyo etkileri bebişlerin sende yorgunsan

Günaydınlar 🥰
Bulantı ilacı hazır işe yarıyorken
Bir menemen yapayım yiyeyim dedim 😀

Siz ne alemdesiniz :KK16:
Afiyet olsun ooh😁 benim iştahım da çok yerinde😋 artık mutluluktan mı hamilelikten mi bilmiyorum😄
Kızlar bugün adet ğünüm..2 gün arayla değerlerim...23.74....70.7.....bugün adet ğünüde 177.27... nasıl sizce ??az önce çıktı sonucum ..🤲🧡
Çok güzel artmış boşuna evham yapmışsın 😄 bence o elindeki kaset testlerle oynama artık sen 😂
Merhaba
Ben de bugün pozitifi gördüm 4+1'deyim
Hayırlısıyla sağlıkla görelim güzel günleri
Merhaba hoşgeldin 😍 hayırlı olsun 👶

Sanırım yanımda poşet gezdrcem nolur nolmaz diye😂🙈 ama çok kötü demekki şimdilerde başlıyo etkileri bebişlerin sende yorgunsan
Olabilir kalp oluştuktan sonra işin rengi değişiyormuş :KK70: Neyse sağlıklı olsunlar da bir yandan seviniyorum demek ki sağlıklı hala benimle bir yere gitmemiş büyüyo diye:KK51::KK51:

Ah ya ters bir zamana gelmiş misafirler:KK43: ama sen işleri daha çok eşine yaptır, yemekleri falan dışarıdan söylemeye çalış, zaten senin tüp bebekti herhalde daha da dikkat etmek lazım canım, çok çok kolay gelsin 🙏
Hiç sorma hemde nasıl ters bir zaman canım eşim destek oluyor saolsun biz 3 ay dolana kadar kimseye haber vermeme kararı aldık eşimle beraber. O nedenle biraz sıkıntı yaşıyorum. Az kaldı pazar günü yolcu edicem keyfe gelmediler ki. Sağlık sorunları nedeniyle burdalar rabbim kimseye yaşatmasın zor gerçekten neyseki az kaldı sabah bulantıları başladı artık kendini hissettiriyor Miniğim 😊

Ya ben yapabilirim ama konu sahibi de yapar zaten diyorum ben. Bide onun için konu sahibinin değişmesi falan gerekiyor, Caglunal Caglunal misafirlerini yollayıp bi gelsin de bakalım 🥰
MahidevranSultan MahidevranSultan canım anlayışın için teşekkür ederim ben forma kaç kere durumumu anlattığım halde ısrarla liste diyen arkadaşlar var ağır misafirim var üstelik hasta. Benim durumum zaten biliyorsunuz tüp bebek tedavisi sonrası gebeliğim gerçekleşti çok zor ve hassas bir dönemdeyim beni en iyi sizlerin anlayıcağı yerde ısrarla liste diyorsunuz MahidevranSultan MahidevranSultan arkadaşım hariç hepinizde bu acelecilik nedendir anlamadım isteyen formdan çıkabilir

MahidevranSultan MahidevranSultan canım anlayışın için teşekkür ederim ben forma kaç kere durumumu anlattığım halde ısrarla liste diyen arkadaşlar var ağır misafirim var üstelik hasta. Benim durumum zaten biliyorsunuz tüp bebek tedavisi sonrası gebeliğim gerçekleşti çok zor ve hassas bir dönemdeyim beni en iyi sizlerin anlayıcağı yerde ısrarla liste diyorsunuz MahidevranSultan MahidevranSultan arkadaşım hariç hepinizde bu acelecilik nedendir anlamadım isteyen formdan çıkabilir
Evet arkadaşlar liste olmuş olmamış çok mühim değil herkes yazıyor herkes birbirini takip ediyor zaten. Arkadaş en yakın zamanda döneceğini söylemişti.Bence de biraz anlayış göstermeliyiz birbirimize

Kızlar dün betam 101 çıktı, yarın da kan vericem ama bu şekilde test yapmaya devam eden çılgınlar var mı ben gibi. Bugün dün ve bir önceki gün olmak üzere testlerim😂 betayı bu şekilde takip edebilir miyiz, tabi testler saatler vs farklı çok sağlıklı değil biliyorum ama? 🙈🙈

Eklentiler

• 8C1508AC-ECEB-42E7-8102-05B154B0E8AB.jpeg
    8C1508AC-ECEB-42E7-8102-05B154B0E8AB.jpeg
    86 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar merhaba, lekelemem çok arttı kahverengi ve aşırı kasik ağrım var. İlk gebelikte de olmuştu yine aynı geçiyor. Biraz zorlanıyorum sizler nasılsınız?

Kızlar dün betam 101 çıktı, yarın da kan vericem ama bu şekilde test yapmaya devam eden çılgınlar var mı ben gibi. Bugün dün ve bir önceki gün olmak üzere testlerim😂 betayı bu şekilde takip edebilir miyiz, tabi testler saatler vs farklı çok sağlıklı değil biliyorum ama? 🙈🙈
3.gebelik ve yapıyordum😀 şimdi cumartesi kese için gideceğim bıraktım. Giderek koyulasti benimde. 6 kere test yaptım🤣

Kızlar merhaba, lekelemem çok arttı kahverengi ve aşırı kasik ağrım var. İlk gebelikte de olmuştu yine aynı geçiyor. Biraz zorlanıyorum sizler nasılsınız?

Selam canımm, ben de hiç bir belirti yok. Sadece yataktan kalkarken kasığım acıdı bir de biraz bulantım oldu sabah. Onun dışında turp gibiyim bebeğimle ilgilenebiliyorum şükür🥰 pazartesi keseye gideceğim ben de ☺️

X