2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Geçmiş olsun. Aşı mı tetanoz mu oldunuz?

Çam kozalağı pekmezi yada özü. Kovitken başlamıştım, hemen kesiyor. Akciğerleri açıyor, sigara içenler için de faydalı. Benim kovit öksürüğümü hızlıca bitiren bu pekmez.

Çam kozalağı pekmezi yada özü. Kovitken başlamıştım, hemen kesiyor. Akciğerleri açıyor, sigara içenler için de faydalı. Benim kovit öksürüğümü hızlıca bitiren bu pekmez.
Keçiboynuzu ozu ve klasik pekmez içiyorum fayda etmedi bunu aktar dan mı alırız hamilelikte içilir mi ki?? Bu aksam ayaklarımin altına vick surcem inşallah fayda eder de gerek kalmaz

Merhaba çok geçmiş olsun. Bende aynı şekilde öksürük şikayetim çok yoğundu, gece öksğrmekten uyuyamıyrodum kasıklarım ağrıyordu. Ada çayı ile 3 akşam düzenli gargara yaptım ve burnuma tuzlu su çektim. 3 gün sonra baktığımda aşırı azaldı. Tavsiye ederim sizede

Keçiboynuzu ozu ve klasik pekmez içiyorum fayda etmedi bunu aktar dan mı alırız hamilelikte içilir mi ki?? Bu aksam ayaklarımin altına vick surcem inşallah fayda eder de gerek kalmaz
Hamile değildim o zaman. Evet, aktardan aldık. Yine sorun hamileliği tabii.Zaten çok tüketiliyor. Sabah akşam bir yemek kaşığı demişlerdi. Ama keçiboynuzu en fazla boğazı yumuşatır. Ekstra bir faydası olmaz. Geçmiş olsun tekrar

Peki canım bu uzun süre öksürük bebeğine bir sıkıntı yarattı mi benim de kasiklarim çok ağrıyor çünkü öksürmekten
Dr genelde hafta sonu yazınca dönmüyor sali da randevum var zaten o zaman ben şimdilik ayağıma akşam vicks ve bi akşam da Sarımsak ve zeytinyağı süreyim o da care etmezse salı dr a sorar dediğin ürünü alırım canım inşallah gerek kalmaz

Bu zaman kadar prilamla geldim hala prilamsiz bir hiçim geçmiyor alismaya calis

Ben de yillardir yaptiriyodum ama etrafimdakiler ara ver yaptirma dedi ben de hep ikilemde kaldim

Ay ne biliyim ya korkuttular beni uv isini diye yaptiriyim ben en iyisi
İyi yapılan tırnak. Hiçbir zaman zarar getirmez. Bende uzun zaman dır yaptırıyorum. Bu işi yapan arkadaşım var. Ona yaptırıyorum

Merhaba, öksürükten sonra doktora gittim çok korkuyordum ama bebek gayet sağlıklıydı çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…