2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ah ya... Çok kötü olmuş ama işte biraz doktordan kaynaklı bence. Bunda da onu yaşayacaksın diye bir yok korkma hiç
Teşekkür ederim canım. Zaten bu sefer sezeryan olacak gibi miyomum tam rahim agzindaymis. O sebeple zor gibi. Zaten sezeryan olmazsa diğer türlü miyomlari almaları da zor.

Aaa bir doktor olumlu yada olumsuz bu denli görüş belirtmemeli bence bilemiyorum vebal sonucta belki aşı gercekten kotu yada iyi ama insanlarin akli var iradesi var böyle videolari oldugunu bilmiyordum fikrim çok degisti asla gitmem o doktora ben ama cinsiyet icin Bir kereye mahsus katlanabilirsin sonra koşarak uzaklas ordan

İnanıyoruz sana alıcaksın

Amiiin ama aşırı sacma sadece 8.9.10 a 3 randevu var insnlrn isini sansa birakiyolar resmen bu arada sen yaptrckmsn detayli
Evet bende yaptırıcam, ama biraz daha bekliyorum bende senin gibi abanıcam aramaya randevu için, ama 3 hafta önceye veriyolarmış , haftaya başlarım bende almaya ,,
Boşuna oladar para vermek istemiyorum özele

Bende bir huy var böyle hemen bakıyorum araştırıyorum bakınca gördüm bende YouTube da.tek seferlik gideceğim zaten doktor iyi bile olsa yoğun bakımı falan yok oranın zaten devam etmezdim

Evet bende yaptırıcam, ama biraz daha bekliyorum bende senin gibi abanıcam aramaya randevu için, ama 3 hafta önceye veriyolarmış , haftaya başlarım bende almaya ,,
Boşuna oladar para vermek istemiyorum özele
Canım sen Avrupa yakasındasin bildiğim kadarıyla bulamazsan eğer şey yap hemen gelebilirsen başakşehir tarafına.cam sakura şehir hastanesi normal gebe polikliniği randevusu al bir kere git detayliyi yaptırmak istediğini söyle yeşil alan mi ne aciyor acdir onu doktora sonra üst kata perinatoliji bölümüne çık. Deki ben gebe polikliniğinde muayene oldum doktor yönlendirdi aşağıdan detaylı için gün almak istiyordum de hatta gideceğin kişinin adı kiraz hanım.o direk gün veriyor.ben hiç uğraşmadım randevu almak için.onlar cakalsa bizde cakaliz

Evet avrupa yakasındayım Aaaa ne var binerim otobuse giderim Vallaaaa allah razı olsun, dediğini yapıym biraz uzak olur ama olsunok fenasın, direk yazıdığının görüntüsünü aldım yapmak için

Evet avrupa yakasındayım Aaaa ne var binerim otobuse giderim Vallaaaa allah razı olsun, dediğini yapıym biraz uzak olur ama olsunok fenasın, direk yazıdığının görüntüsünü aldım yapmak için
Ne demek canım işimiz gorulsun ikili de de böyle aldım randevuyu hiç sorun olmuyor.yoksa telefondan MHRS den zor oluyor zamanı kaçıyor falan.persembe günü aldım gittiğimde 3 marta verdi günü bana seninle aramız pek yok zaten benzer tarihlere verirler.

Çam sakuraya randevu bulabiliyorsan helal olsun

Ben gebeliğimin başından beri ordayım canım bulabiliyorum çok şükür MHRS ye randevu talepi olusturuyorum acılınca mesaj geliyor telefonuma alıyorum hemen
Ben onu da açtığım halde olmadı, hoş bana çok uzak bir yer ama ikili için gitmeyi düşünmüştüm ama nerde. Onca vergiye yine bir hizmet alındığı yok. Koca İstanbul’da belli başlı bi kaç hastaneyi doğum için ayırmışlar. Hepsi de uzak. Yazıklar olsun gerçekten.

Ben hiç zorluk çekmedim çok sukur orda bilemiyorum canım.

Heeee evetttt demekki gitsem hafta içi banada verir hemen, taktiğini kesinlikle uygulıcam çok sağol canım yapamasam yine yazarım hastane işlerini pek bilmem genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…