2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sizce de alt karın da kasık orta sı agrıyor mu dün kaynanam gelmişti allahım nasıl çekiliyor sanki bıgun de yokluyor ama bilmiyorum

16 haftalık canım agrı gibi değil böyle bıçak saplarlar sonra çekerler anlık ama oluyor internetten baktım 16-17 haftada agrır rahim genişliyor o yüzden diyor bilmiyorum
Dr a sor istersen canım ama bence de olabilir çünkü ben de de oluyor ayak üşutmesi rahim büyümesi hepsi etkili

Benim doğuma ancak anlaşılıyor benimde olmuyor ama bu sefer hevesliyim son diye bir an önce çıksın istiyorum çatlak sarkma vs olmadı en iyi yanı bu
Benim annem de böyle. Kız kardeşimin hemen belli olmuştu ama sanırım ben de anneme çekmişim. Çatlak falan olmaması iyi de hevesimi alaydım iyiydi

Kizlar ben sanki önceden hissediyordum az çok ama artık hic hissetmiyorum, hareketleri 15 haftalıkken hisseden var miydi ??
Kız büyütme kafanda herşeyi bu kadar sağlığına yazık normal ki şu an hissetmemen bende bir kere balon patladı gibi oldu daha yok.persembe günü doktor kendi dedi 20.haftada hissedersin diye.korkma lütfen.

Canim çok geçmiş olsun, hiç korkma eltimde hamile oda ağır geçirdi, sürekli öksürük. Kontrole gitti bebis çok iyidi. Sende iyi haber alacaksın inşallah hiç endişe etme

Canim çok geçmiş olsun, hiç korkma eltimde hamile oda ağır geçirdi, sürekli öksürük. Kontrole gitti bebis çok iyidi. Sende iyi haber alacaksın inşallah hiç endişe etme
Ayyy ağzına sağlık inşallah canım geçmedi ne yaptıysam ne ettiysem geçmedi öksürük artık kaburga ve kasiklarim ağrıyor öksürmekten , yoruldum resmen inşallah geçer bi an evvel

Kız büyütme kafanda herşeyi bu kadar sağlığına yazık normal ki şu an hissetmemen bende bir kere balon patladı gibi oldu daha yok.persembe günü doktor kendi dedi 20.haftada hissedersin diye.korkma lütfen.
Ah ah pimpirikliliğim ancak 25. Haftalarda hergun düzenli hareketi hissedince hafifler galiba

Ah ah pimpirikliliğim ancak 25. Haftalarda hergun düzenli hareketi hissedince hafifler galiba
Ben pek sanmıyorum neden se yine bulursun kafana takacak şeyler alınma lütfen takılıyorum sadece öyle hissettiriyorsun azcikin sakın ol lütfen bebeğin gayet iyi maşallah daha da güzel günler gelicek Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…