2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Eklentiler

• 4CB1529E-DC19-4795-9C9B-29CE4AB06BD6.jpeg
    4CB1529E-DC19-4795-9C9B-29CE4AB06BD6.jpeg
    39,3 KB · Görüntüleme: 56
Kendimden gerçekten umudum yok çok çok barizdi ama senin değişebilir gibiydi ondan diyorum baya inceledim internette ondan diyorum🥰
Herkes öyle diyo ama ne biliyim ben bilerek kendimi erkeğe hazırladım şimdiden tekrardan değişmesin diye😂 sen tecrübelisin bilirisn güveniyorum sana😀😀😀

Birde kızlar şimdi aklıma geldi isteyen yine doktoruna sorar tabiki ama ben doktorun söylediğini ileteyim.Demir ilacı kullanıyordum ya ben günde 2 vermişti ferritin değerim yüksekdi aslında falan demiştim hgb sanırım tam kan sayımında o düşük diye öyle yazmış.şimdi 1 içebilirsin dedi ben zaetn 1 içtim dokununca :) ve aç tok içme durumunu sordum mide bulantısı yapıyor falan dedim.Aç içmen gerekir çünkü tok karnına emilimini azaltırsın ilacın pek faydası olmaz dedi.Farklı suda eriyen bir ilaç verdi bu sefer.

Bu öksürüğe çare bulan var mı aranızda, ıhlamur, zencefil, ılık pekmez, göğüs bölgesine sürülen vicks, bunları denedim ama yok yok yok .. artık kaburgam ağrıyor öksürmekten bi de kasiklarim vallahi kasiklarim pat diye fırlayacak diue korkuyorum elimle tutuyorum öyle baskı oluyor bu öksürüğe ne fayda eder denediniz bi yöntem var mi???

Bu öksürüğe çare bulan var mı aranızda, ıhlamur, zencefil, ılık pekmez, göğüs bölgesine sürülen vicks, bunları denedim ama yok yok yok .. artık kaburgam ağrıyor öksürmekten bi de kasiklarim vallahi kasiklarim pat diye fırlayacak diue korkuyorum elimle tutuyorum öyle baskı oluyor bu öksürüğe ne fayda eder denediniz bi yöntem var mi???
Bal zencefil karabiber karıştırıp yiyebilirsin. Öksürüğe çok iyi geliyor diye biliyorum.

Bu sanırım süperegodan kaynaklanıyomuş. Alt benlikten şuan yeterince tatmin olamıyorsan demek 🤭🤭🤪🤪
Ay ben hamilelikte ilişkiden çok korkuyorum, çok kasılmam oluyor, farklı bir rahatsızlık,yanma hissediyorum. Asıl korkum da eşimin bir anda, ben hazır değilken bana yanaşması 😂 Önce psikolojimi hazırlamam lazım 😁 Böyle de olunca rüyalarıma giriyor, yani ben böyle sanıyordum 😅😁

Ay ben hamilelikte ilişkiden çok korkuyorum, çok kasılmam oluyor, farklı bir rahatsızlık,yanma hissediyorum. Asıl korkum da eşimin bir anda, ben hazır değilken bana yanaşması 😂 Önce psikolojimi hazırlamam lazım 😁 Böyle de olunca rüyalarıma giriyor, yani ben böyle sanıyordum 😅😁
Yani hamilelikte gerçekten %100 istekli ve hevesli değilsen hazırlanamıyosun gibi geliyor banada. Ondan en iyisi biz istediğimizde olması 🤭🤭
Rüyaların sebebide odur muhtemelen, bir rutin vardı ve şimdi bozuldu 🤷🏼‍♀️

Merhaba arkadaşlar bulantısı olup bitenler nasıl oldu kaçıncı haftada kesildi. Ben 13. Haftadayım ve maalesef hiç değişen bişey yok bulantı koku hassasiyeti mide yanması bitmiyor. Hayatla bağlantım koptu resmen 🤦🏻‍♀️

Merhaba arkadaşlar bulantısı olup bitenler nasıl oldu kaçıncı haftada kesildi. Ben 13. Haftadayım ve maalesef hiç değişen bişey yok bulantı koku hassasiyeti mide yanması bitmiyor. Hayatla bağlantım koptu resmen 🤦🏻‍♀️
Ben günde iki prilam almama rağmen günde bir sefer en az kusuyorum gün boyuda mide bulantısı oluyor
İlacı icmesem nasıl olurum acaba ne zaman bitecek bende merak ediyorum

X