2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Onlar çok spor yapıyor bence .çok da kilo almıyorlar. Bizim şimdiden pilates yapmamız gerek .yoksa yatıp yatıp normal doğurmak çok zor .Bir de bakıyorum öyle rahat doguranlara ya zayıflar ya da at gibiler

Bilmem ki
Aslında hareketsiz değildim öğlen ve akşam özellikle yürürdüm. Hatta doğuracağım akşam da baya yürümüştüm. Ama pilates yapmadım. 14 kilo almıştım.
Bunda yapmayı deneyeceğim biraz..

Ben öncekinde 9 kilo almıştım. Sürekli yürüyüş ve diyet yaptım. Ama şimdi daha şimdiden 8 kilo aldım düşük tehlikem devam ettiği için yürüyemiyorum. En son biraz hareket ve yürüyüş yaptıktan sonra hastanelik oldum.

Ben de biraz beklerim diyordum. Boşa orda burda beklemeyim diye düsünüyordum vazgectim şuan

2 gündür inzivaya çekildim çok bakamadım buraya.. Göbüşler paylaşılmış, testler konuluşmuş, 1-2 cinsiyet belli olmuş, alışveriş durumları falan Oh şükür kötü durumlar yok herkes iyi.. Bir arkadaşın ateşi yükselmiş aman dikkat Biri de vitamin verilmemesinden yakınmış fakat ben vücudun ihtiyacından fazlasının yüklenmesinin de doğru olmadığını okumuştum.. Yani yeterliyse doktor gerek görmemiş olabilir. Bende sessizce 18. Haftamı bekliyorum arada balığım kıpraşıyo gibi seyiriyo karnımda bişeyler Havalar ısınsa enerjimiz yükselse misler gibi alışveriş yapsak.. Benim bebe şu gizlediği elini gösterse.. Ayy kızlar benim yaramaz bizi boşuna korkutmuş desem bu mesajı hatırlasak falan... Uyku tutmadı yine hayallere daldım

Tesekku ederim canim. Allah yardimcimiz olsun. Insallah saglikli kucagimiza aliriz. Bana bir tek ates dusurucu yazdi doktor. Ben de ilk gunler cok kustum yeyib icemedim. Bugun biraz iyiyim. Insaalha her sey yolunda gider

Allah sifalar versin canim.ben d 2vun tuksek ates oldu. Parasetamol adli tablet kullandim doktor bir tek onu kullana bilirsin dedi. Bugun biraz iyiyim onceki gunlere gore. Dojtora gidicem test icin. Allah yardimcin olsun seninde. Bebeyini saglikli al kucagina.

Benim bu ama fizyolojik ve ben yaglarla ikisinde de vajinaya masaj yaptım 35 hafta sonrası bence etkisi oldu.

Diyecek insalllah çok üzme kendini. Rahmin içini yalnız Allah bilir. Dua edelim en hayırla sağlıkla doğsun.

Aa bende sizi hatırladım hayırlı uğurlu olsun hamileliğiniz çok sevindim.
Teşekkür ederim kızlaar sizlerinde hepimizin sağlıkla ilerler inşallah

Kızlar Merhaba ;
Benim gibi 15.-20. Haftalarda özellikle yatakta dönerken kasık ağrılarınız oldu mu ?
Nette erken gebelikten bahsediyor çünkü bi anlam veremedim .İdrar yolu enfeksiyonum da olduğu için acaba buna mı yormalıyım yoksa büyümeye mi bilemedim

Bendede oluyor birkac kiside daha oldugunu biliyorum grupta dun doktoruma sordum korkulacak birsey yok hersey yolunda dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…