2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bir şey sormak istiyorum. Gece uykularım çok bölük pörçük. Korkulu kabuslar görüyorum endişeleniyorum uyuyamıyorum. Tele falan bakarsam yandım zaten oçolanda hepten gidiyor. Sabah çok erken kalkıyoruz böyle zombi gibi gezer oldum.
Hamilelere olur diyolar ben aslında hormonlar bağlayıp konuyu kapamak istiyorum ama cidden yaşam kalitemi düşürdü bu durum iyice bir öneriniz var mı?
Benimki stresten oluyor 6 ya dogru uyuyorum 8 de geri kalkıyoruz stresin neden bilmiyorum ama afakanlsr basıyor bana

İnşallah canım bende soluma yatamadim. Kolumu ellemezsem ağrı yok. Ama kolumu oynatirsam 🙈🙈🙈 parol içtin mi sen canım.
Yok canım içmedim içsem kol ağrısına fayda olur muydu hiç bilmiyorum denemedim.2 kere daha oldum öncesinde ilkinde daha fazla kol ağrım olmusdu yine içmedim aklıma gelmedi 🤣 hamilede degildim tabi o zaman.ama zararı yok parolun istersen iç.ates vs olmayınca içmedim ben.sadece yatınca işte zorladı ilk gece şu an gecdi çok şükür bu gece rahat yattım.

Kızlar Merhaba ;
Benim gibi 15.-20. Haftalarda özellikle yatakta dönerken kasık ağrılarınız oldu mu ?
Nette erken gebelikten bahsediyor çünkü bi anlam veremedim .İdrar yolu enfeksiyonum da olduğu için acaba buna mı yormalıyım yoksa büyümeye mi bilemedim
Benim de oluyor sağa sola dönerken öksürürken falan rahim büyüdüğünden de olabilir üşütmüşte olabilirim sürekli çıplak ayak geziyorum çünkü ben

Yok canım içmedim içsem kol ağrısına fayda olur muydu hiç bilmiyorum denemedim.2 kere daha oldum öncesinde ilkinde daha fazla kol ağrım olmusdu yine içmedim aklıma gelmedi 🤣 hamilede degildim tabi o zaman.ama zararı yok parolun istersen iç.ates vs olmayınca içmedim ben.sadece yatınca işte zorladı ilk gece şu an gecdi çok şükür bu gece rahat yattım.
Bende hiç içmedim ama bugün hafif vücut ağrısı da var. Üstelik hamilelik başından beri çok ilaç icmemistim. Bugün içeyim bari🙈

Kızlar bez alan varmı aranızda? Sleepy kullanmak istiyorum oğlumda da kullandım hem doğal hem saf pamuk.. site marketinde eski fiyata indirim yapmışlar peynir ekmek fiyatına veriyorlar alsammı kararsız kaldım çok.

Bunları aldım 🥰 17 tl paketi.. uygun buldukça almakta fayda var

Eklentiler

• IMG_20220129_113734.jpg
    IMG_20220129_113734.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 96
X