2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
hay maşallah bu ne hız. O kadar çabuk doğuran da oluyor mu ya bu sefer daha kolay dogum nasip olur inş. Şaşırdım.

hay maşallah bu ne hız. O kadar çabuk doğuran da oluyor mu ya bu sefer daha kolay dogum nasip olur inş. Şaşırdım.
Valla canım gün içinde hafif hafif adet sancısı gibi sancı vardı. Ben dışarı çıktım dolaştım. Sonra eve gelince sancılar artti. Duşa girdim oturdum. Çok büyük sancı gelene kadar evde gezinip duşa girdim. Hastaneye gittiğimde tamamen açılma olmuş. Sanırım hastanaye daha erken gitmem gerekiyordu.

İnsAllah gosterir canim fiyat nasl dedigimiz gbimi arkdasm memnun sende memnun kalirsan belki bende anneme gittigimde giderim oraya :)

İnsAllah gosterir canim fiyat nasl dedigimiz gbimi arkdasm memnun sende memnun kalirsan belki bende anneme gittigimde giderim oraya :)
İnşallah canım bakalım SSK siz olarak fiyat sordum 180 TL dedi.sende sanki zam gelince o kadar demisdin fark etmiyor herhalde SSK anlasmasimi yok anlamadım o kismi. Haber veririm sana ben mutlaka.birde netten bakdim doktor tam bir aşı karsitiymis bende daha yeni asi oldum soylemicem sormazsa bana tavır almasin sonra karşı olduğu biseyi yapdim diye

Peki bu kadar hızlı ve kolayken dikiş neden atıldı yırtılma neden olmuş.

Benim 2.dogumum böyle oldu gitmesem evde doğacaktı hatta

Ay onane ya nefret ederim aşı için baskı yapan doktordanda aşı oldun diye tavır alandanda herkes kendisi icin en iyisini bilir .. geçende hastanede fiş sırasında insanlar siyaset konusuyordu saka gbi insanların kendi hayatlari dogrultusunda verdikleri karar kimseyi ilgilendirmez ya benimki bana dogru gelir onunki ona kimin karari yanlis kimse bilemez ay kusura bakma hasas noktam bu benim uzattim ama neyse insAllah ogrenirsin parayi verip karsiliginda hizmet almak isteyen sensin sana oyle bir tepki verirse haddini bildir bence saklamanada gerek yok zaten ilk kez gitmis bir hastaya aşı oldunmu diye soracak kadar da saçmalamaz insAllah... Şu dünyada herkes birbirinin görüşüne saygı duysa sorun kalmayacakta zaten ..

Ben aşı karşıtıydım yani buna karşıt demek nekadar doğru bilmiyorum ama aşı olmak istemiyordum ama çevre ve toplum baskisindan dolayi artk burama geldi denilen noktada gittim aşı oldum 20 gün ara ile 2 doz ve o ay hamile kaldim ... Her yaptiginin dogru oldugunu savunup onun aksini yapanin kesin yanlis yolda oldugu kanaatine varan insnlardan nefret ediyorum aşı olmamisken aşı olan bir kisiyle bile münakasaya girmedim neden oldun diye sormadim kendimce dogrularm vardi aşı olaninda kendince dogrulari vardir dedim saygi duydum ... Şuan aşı oldum fikrim degismedi isteyen olur isteyen olmaz .. aşı olmadan önce baska baskilara maruz kalirken aşı olup hamile kaldgm ayda baska piskolojik baskilara maruz kaldim ayy bebegn kalbi duran var ölen var yok saglikli dogmayacak ... Allah bilir kardesim ya ben rabbime sığındım.. Rabbim bu zihniyette insnaları islah etsin bu konuda cok doluydum yazmak istedim. Normade milletçi bi insan degilim millet ne der umrumda degil ama ası konusunda baskı yakin cevremden geldi pes etmek zorunda kaldim... Yani demem oki aşı oldunuz yada olmadiniz bu sizi bağlar kimseyi ilgilendirmez bosverin huhhhhhh bi soluklaniiyimm

folik asitle decaviti ayni zamanda mi ictiniz? bir de kacinci haftadasiniz yani balik yagini size kacinci haftada verdi. tesekkur ederim
Ben 12ye kadar folik asit kullandım (gebifoll) 12de onu bıraktırdı ve omegaya başladım (imom) kan ilacı ve Multi vitamin falan da almam gerekti ama bunlar tamamen benim eksikliğimden depoları bomboşmuş. Neredeyse hiç bir şey içirmemişti doktorum

Canım inan doktorun ne düşündüğü cokda umrumda değil dediğin gibi herkesin düşüncesi kendine etkilenmemde açıkçası baskalarinin biseyler demesinden. Ben cinsiyet için gidiyorum, yok yere öyle bir tavırla karşılaşmak istemem tabiki bişey derse vs susmam ama gerek yok yani ben tartışmaya gtmiyorum ki umrumda değil ne düşündüğü ben kararımı verip olmuşum.youtube da videoları falan var konuşmalarını dinledim hiç maske takmıyorum camım açık çalışıyorum yanımdaki yardimcilarima da asi oldurtmadim ve hasta olmadık diyor beni ilgilendirmez ama bu olmayacaklari anlamına geliyormuş gibi konuşuyor tuhafıma gtti sadece.

Sanırım. Ilk dogumda mıydı bu? Aslında kolay doğum olmuş ama devamı zor olmuş. Saatlerce sancı çekip az açılma ile doguranlar olunca pırt diye gelmez diyordum hep eşime de ben ilçedeyim merkeze 45 dk öyle olsa yolda doğar heralde

Bende şuanda medar hastanesinde halit arslan var ona gidiyorum çok ilgili umarım sezeryanım da iyi geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…