2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben lazeri bitiremeden hamile kaldım ve dökülen tüylerin hepsi geri çıktı yalnız kızlarda tüylerim yavaş uzuyordu çok iyi hatırlıyorum bunda hızlı. Hatta üst bacağıma lazer yaptırmamıştım göbeğim falan sarı ayva tüydür onlar da koyulaştılar

Kızlar doktorum ası ile ilgili yorum yapmıyor Hiç. Eylülde olmuştum sinovac ilk doz.sonra olmadım . Sanırım doktor bisi demezse aşı olmayacağım

Ama 20.hafta tetonoz olacağım ona önem verıyorum
Benim dr da hiç aşı lafı etmedi olmayı düşünmüyorum. Geçenlerde omicron gibi bişeyler oldum zaten geçti gitti test yapmadan doğal aşılı oldum maşallah corona da olmuştuk zaten o herkesin eve kapandığı heryerin kapalı olduğu zamanlar.

Evet geçen bana da bişiler oldu
Muhtemelen ben de geçirdim.

Ya kan neyse de idrar vermek iyi olur. Enfeksiyon çok hızlı artabilir gebelikte.
Bir de her ay gerek yok bence de..

Ben daha hiç vermedim idrar. İlk gebeliğimde ilk haftalarda iki defa vermiştim antibiyotik gerekmişti.
Aklıma takılıyo ama çalışırken insan ihmal ediyor. Haftaya doktora sorayım..

İlk gebelikte benimde hiç göbeğim yoktu şimdi 2.gexelik bide sezeryan olunca daha çok çıkıyo

Hayırlı akşamlar guzel anneler Benim sizlerden bir ricam olacak. 4.tüp bebek tedavime yakında baslayacagım yer gök dua ile diyerek Yasin hatmi baslattım, hamilelerin duası kabul olur derler o yuzden sizlerinde duasını destegini alırsam cok mutlu olurum. Rabbim sizlere de hayırlı kolay dogumlar nasip etsin saglıcakla kucaklayın bebişlerinizi inşallah

İnşallah en yakın zamanda Allah sana sağlıklı bir evlat nasip eder

Kızlar size cinsiyetle ilgili bir teori daha atayım ortaya. Linea Nigra hani karında çıkan kahverengi bir çizgi oluyor çıkan var mı karnında? Bende ilk hamileliğimde ta kasigimdan başlayıp göğsümun altına kadar uzanan kanımı ortadan ikiye bölen bir çizgi vardı. Bu çizgi yukarı kadar gidiyorsa erkek, eğer göbek deliginde bitiyorsa kız oluyormuş benim ki bu sefer göbek deliğine kadar görünüyor. Üst tarafta yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…