2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Korona aşısı olan kizlarr doktorunuz tetanoz asisiyla arası şu kadar olmalı vs gibi bişey söyledimi sizlere acaba.ben unuttum sormayida arkadaşıma 2 hafta en az demisdi diye hatırlıyorum emin olmamakla birlikte.
Valla benim tanıdğım 20. Hafta tetenoz 22. Hafta kovid aşısı oldu , 24. Hafta bidaha tetenoz oldu demekki 2 hafta

Kızlar doktorum ası ile ilgili yorum yapmıyor Hiç. Eylülde olmuştum sinovac ilk doz.sonra olmadım . Sanırım doktor bisi demezse aşı olmayacağım

Ama 20.hafta tetonoz olacağım ona önem verıyorum

Tetanoz olursam çakışsın istemiyorum covid. Çıksın aradan kafam rahat etsin 😁

İyi yapmışsın canim. Benimde hakkım var ama ben kullanmayacağım
Çünkü cinsiyet netleşti.gereklı vitaminler verildi. Detaylıdan sonra gidicem
Artık.
Şuan gitsem ne icin gidicem kı😀
Senin bebiş neymiş peki canım? Biz gittik geldik maalesef yine göremedik kordon tam bacak arasından geçiyordu. Ama büyük olasılıkla erkek dedi doktor

Sağlık ocağına uğradım geçen
Hemşire her ay kan ve idrar kültürü vermeniz lazım dedi. Yüzüne bisi demedim ama hayatta uğraşamam.tetonoz aşısı icin geldiğinizde onları da yaparız dedi.
Napsam da yırtsam diye dusunuyorum

Hemşire her ay kan ve idrar kültürü vermeniz lazım dedi. Yüzüne bisi demedim ama hayatta uğraşamam.tetonoz aşısı icin geldiğinizde onları da yaparız dedi.
Milletin sağlık pcağı ne kadar ilgili, kimse bana bişi demiyo tek aşıya çağırdılar🤦🏼‍♀️

Her ay demesi cok saçma , biz hastalik tasimiyoruz hamileyiz annem hamile diyeydin 🤪 her ay tahlilmi verilir ben 1 kere verdim sonuclarim hersey yerli yerinde cikti ve arayan soran tahlil isteyen yok🤷‍♀️

Her ay demesi cok saçma , biz hastalik tasimiyoruz hamileyiz annem hamile diyeydin 🤪 her ay tahlilmi verilir ben 1 kere verdim sonuclarim hersey yerli yerinde cikti ve arayan soran tahlil isteyen yok🤷‍♀️
Benimde öyle canim. Kan veririm artık
İdrar icin yarın gelirim derım. Gıtmem😂

Ya da gittiğimde karnım tok yarın gelirim derım gitmem 😀

Öyle bisi düşünme canım her ay idrar ve rutin kan ver bu gerçekten önemli. Bir hemşire olarak öneriyorum bnde. Cnku gebeliğin sonlarına doğru idrarda protein kaçağı olabiliyor bu ciddi bir şey. Aksatma ayda bir kez git

X