2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kısmetse 2027 de çoktan dükkana kilidi vurmuş, 3. Çocuğumu anasınıfına götürüyor olacağım Sen daha doğurmaya devamke
Sen yolu bitirdin ben devam yani oda şuan doğuma bağlı, çok ağrı fln çekersem korkar yapmayada bilirim şuan için herşey güllük gülistanlık bilmediğimden

Kızlar bu ikili testte fbhcg 50 üstü ise kız altı ise erkek diye bir şehir efsanesi var tuttu mu sizlerde merak ettim ben kızlarınkini hatırlamıyorum kaçtı. Nub fotosu bile olmayınca kaldım bunlara

Bana 13+1 de yüksek ihtimal kız dedi değer 46 çıkmış
Haftaya net öğreneceğim cinsiyeti

Senin kaç çıkmış?

Çok geçmiş olsun canım. Bol bol dinlen sıvı tüketmeye calis. Ben bugün iyiyim çok şükür bir gün hastanede kaldım çıktım işte. Ben de evde dinleniyorum.
Sanada geçmiş olsun çok tşk ederim salgın var bağışıklığımız çok düşük bizim daha dikkatli olmamız lazım aynen bol bol dinlen dikkat et atlatcaz inşallah

Son haftalarda covid aşısı olan var mı?
Mikan oldu onu biliyorum

Yarın aşı olmak istiyorum emin olamıyorum.
İşyerinde de hergün birinden covid haberi alıyorum

Yoo niye ayıp olsun
Sonuçta kontrol süren var . Bence degerlendir
Değilmi? Bende öyle düşündüm çünkü birdaha marta kadar sorun olmadıkça gitmiyeceğim 4-5 haftada bir gelmen yeterli dedi dktr. Yani bir ay daha sabredebileceğimi sanmıyorum 5 buçukta randevu aldım

Değilmi? Bende öyle düşündüm çünkü birdaha marta kadar sorun olmadıkça gitmiyeceğim 4-5 haftada bir gelmen yeterli dedi dktr. Yani bir ay daha sabredebileceğimi sanmıyorum 5 buçukta randevu aldım
İyi yapmışsın canim. Benimde hakkım var ama ben kullanmayacağım
Çünkü cinsiyet netleşti.gereklı vitaminler verildi. Detaylıdan sonra gidicem
Artık.
Şuan gitsem ne icin gidicem kı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…