2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
2 gunde önden gidiyor
Ama takvimi hic ellemedim. Doktor her gittiğimde 2 gün fazladan söylüyor cunku günü.

Sanki 2 gün fazla yazınca zaman daha hızlı gececekmıs gibi geliyor
Bakalım benimde 6 gündü değiştimi merak ediyom
Ayyy boşver geçsin hemencikkkk zamanlar sen öndesin bizden, yarılalın gebeliği az kaldı

Gunaydin sabah kahvaltida brbunya ve pilav jstedi canim yesem sorun olurmu
Ne sorun olucak azar azar ye, ben haftaya doktora gidicem bebeği görmeye, kilı aldığımı düşünüyorum oyuzden bu hafta birwz daha afif şeyler yiyiorumki bi kaç kilo veriyim yada en azından bu ay almıyım

Yok valla bu bebiş kahve seviyor. Dün de kahve içerken kıpırdadı bugün de

Dün akşamüstü çikolata yedim hissetmedim şimdi kahve molası verdim yine tekme attı
Ayyy gercekten hissettin mi ya dün benimde bişeyler oldu ama ilk oldugu için anlam veremedim ama ilk defa böyle mideme sanki tekme gibi iki defa bişey oldu acaba gercekten bebiş miydi

Ne sorun olucak azar azar ye, ben haftaya doktora gidicem bebeği görmeye, kilı aldığımı düşünüyorum oyuzden bu hafta birwz daha afif şeyler yiyiorumki bi kaç kilo veriyim yada en azından bu ay almıyım
Sabah sabah barbunya yemek guzel olcak bgerci insalar oglen yemegi yicek

2 gunde önden gidiyor
Ama takvimi hic ellemedim. Doktor her gittiğimde 2 gün fazladan söylüyor cunku günü.

Sanki 2 gün fazla yazınca zaman daha hızlı gececekmıs gibi geliyor
Doktor 2 gün önde 3 gün geride vs dediğinde değiştiremek gerekiyor zaten.
Ben onu sormuştum doktor anne karnındaki gelişimini beslenmesini büyümesini takip ediyoruz bununla seni yanıltmasın dedi.

Kızlar cinsiyet için dr a gitmek ayıp olurmu acaba? Özele gidiyorm kontrol süresi içindeyim çok merak ediyorum göstermedi enson birdaha gitsem bakarmısınız birdaha diye sorsam azar yermiyim sizce

Doktorun tepkisini bilmem de ben zararlı diye bu kadar sık girmek istemem
Kontrol süremde gitmiştim bir hafta önce ultrasona girdim zararlı diye teklif etmedim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…