2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hanımlar anne bebeğin cinsiyetini hisseder diyorlar.
Hissedip doğru çıkan varmı.
Yada ben çok hissediyorum kız yada oğlan diyen.
İlk ikisinde erkek hissettim erkek oldu. Bunda aşırı kız hissettim hamile kalır kalmaz ama buda erkek görünüyor. Yani böyle kız istediğim içinde değil baya kız hissettim ama tutmadı bu sefer. Tekrar gidip netleştirecegim haftaya.

İlk kaybettiğimde erkek hissettim doğru çıktı erkekti, bundan herkes bana erkek dese de ilk andan beri içime kiz doğdu iki gun önce dr kız dedi belki de tesadüf

Ben kız hissediyordum ama bence istediğimden. 12.haftada erkek dedi 14. haftada kız dedi 16. haftada kontrolüm var netleşir o zamana.
Erkek dediği ultrason kontrolümden bi günden öncede rüyamda erkek bebek görmüştüm

Erkek dediğinde neye göre dedi oda önemli. 14 hafta daha net aslında.

Bu arada dün bez muhabbeti olmuştu. Unutmadan yazayım ben Evy baby den memnun kalmıştım.
Sleepy ile aynı kaliteydi o zaman. Hangisi denk gelirse onu alıyordum. İkisi de yerli marka..

Sleepy natureli bilmiyorum tabi. Biz alırken yeni çıkmıştı marka

Son düzenleme:
Bizden renkli gözlü sarışın çıkma olasılığı çok az
Ayyy merak etme , benim eşim sarı, ben sarı ve renkli gözlüyüm, ama yine ihtimal vermiyorum renkli gözlü olmasına, belki sarışın olur oda belki çünkü ailede tek eşimle ben sarışınız herkes koyu tenli, anaya babaya çekmeyebilir ama tanıdığımız var iki esmer sap sadı çcukları oldu,

ilkinde oğlum olacağını hem rüyamda görmüştüm hemde içimden erkek olacağını biliyordum kesindi ve erkek oldu.. bunda da rüyamda kız olacağını gördüm ve kesin kızım olacak diye hissettim hep taaa hamile kalmadan önce bile kesin kızım olacak diye düşünüyordum ama erkek buda

Genel olarak hisseder bence. İlkinde erkek hissediyordum hiç şaşırmadım hatta doktor söyleyince..
Bunda gebelik biraz farklı hissetirince mi bilmem kız herhalde dedik. Doktor 13.haftada yüzde 70 80 ihtimal kız dedi. Netleştirmedik tabi daha..

Erkek dediğinde neye göre dedi oda önemli. 14 hafta daha net aslında.
Aslında erkek dediğnde kesin değil göbek bağı bacak arasında o yüzden tahmin gibi düşün demişti ama herkes erkek bebek kendini çabuk belli eder değişmez diyordu. Kız dediğinde bacakları açıktı bak sanada göstereyim bişey yok burada kız bu dedi yinede içine sinmediyse 16. haftada bidaha bakarız dedi zaten 4lü test için gidicem bakalım ne dicek

Ben ilk bebeğim de çok çok emindim kuz olduğundan.
Gidip defterini bile pembe almıştım hissediyorum kızsın yazmıştım. Şimdi saçmalık gibi geliyor risk yani ya erkek olsaydı ilerde okuyunca üzülürdü.
Bilemiyorum, bunda tık yok mesela his olarak.

Benim kız böyle bi tip çünkü baba Karadeniz anne göçmen olunca hep sarı bebeler ondan dedim
Ben yarı karadenizliyim babada da göçmenlik var ama ikimizde kumralız aslınd ailede renkli gözlüler çoğunlukta ama 1 tane sarı yok
Gerçi hiç siyah gözlü de yoktu ama ben doğurmayı başardım belki bunda da bir lacivert gri falan patlatırım

çok güzeller güle güle giysinler inşallah... benim oğlum 13 yaşında ben ne yapsam diye düşünüyorum kazık kadar artık hediye falan olmaz ancak ....... doğdu .......... abi oldu gibi bir tişörtten başka bir şey aklıma gelmiyor fikri olan varsa valla banada söylesin

Biz kumralız çocuklarımız da kumral. Kumral kumral takılıp gidiyoruz

Oğluma hamile kalmadan önce evde sarışın bir erkek çocuğu gördüm. Oğlum siyah saçlı doğdu kumral oldu

Bunda da hamile kalmadan önce siyah saçlı bana benzeyen bir kız çocuk gördüm. Bakalım ne renk çıkıp hangi rengi alacak?

Kesin kızdır o zaman. 14 haftada gördüyse değişmez artık. Zaten ilkinde kesin dememiş. Gönlüne göre olur insaallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…