2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bunu istersem şansımı fazla zorlamış olurum dimi kızlar😂

Eklentiler

• IMG_20220126_022815.jpg
    IMG_20220126_022815.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 72
Bu gün oğlana müslin kumaştan hastane çıkışı kıza da aynı kumaştan elbise aldım. İkisinde de indigo mavi yazıyordu umarım aynı tondur. Ilk fotolarda güzel olur. Bir de .......'nın prenses ablası falan yazan bir taç😄 benim kızın gazını ancak alır bunlar😅
AA çok tatlılar❤️
Görünen kadar da koyu gelmiyor çok çok tatlı bir ton. Bende indigo yazan tulumdan aldım çünkü elbiseye bakayım hemen benim kızçemde babasına bebek taklidi yapmaya başladı 🤭🤭

Evet olur canim. Bizim sitenin çıkışında 15 taneye yakın merdiven var
Kızımı arabanın içine sokar arabayı kucaklar öyle iner çıkardım dusun😂o bılr zor oluyor ya

Ve arabası da baston puset tarzı hafif araba

O yüzden hafif, tek elle katlanan
Ve bagajlara rahat doğan araba olmalı. Taksi icin de geçerli bu
Dimi bencede asansörsüz ev için o arabalar biraz sıkıntı🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Bence de tek basli yeter. Ben 2li aldım hiç ikili kullanamadim. 2. Bir kişi lazım ikisini birden kullanmak için.☺️

Evet, baya kullandım gerçekten. 2 taneyi kim tutacak 😂cok yorucu gibi
Ama aynı anda da 2 tane sanki daha mi hızlı olurdu
İkili aldim bende ama tek kullanacağım ikilinin çekim gücü tek kullanınca daha iyi oluyor o yüzden öyle aldim yine.

Günaydın herkese ben yine yamalak uyudum.. Şu yuttuğum jilet ve dikenli tel inşallah bi an evvel gider boğazımdan 😅🤭🥺🥺🥺🥺

Canim bak işte onu yaparsan yanlış olur. Canin istemese bile kendini zorlayıp yiyeceksin. Hem kendi bunyeni toparlamak için hem bebek için.
Dr ve esim de çok söylüyor ama yok afedersin çıkarmak geliyor içimden zaten meyve yiyorum asitli geliyor c vitaminli olanlar boğazım o kadar yırtık ki o asit yakıyor yiyemiyorum Allah yardımcım olsun inşallah bi an evvel iyileşirim
Buna bayıldımmmm link var mı??
Ay bayağı birşey yazılmış okuyamadım hepsini.
Hanımlar lansinoh tekli otomatik göğüs pompasına baktım. Kesin alınmalı mı? Süt az gelse çoğaltmak için vs? Bir de park yatak/oyun parkı alıp içine de yatak alıp 3 4 yaşına kadar kullanmayı düşünüyorum. Kullanışlı olur mu ne dersiniz?
Ben de oda yapmadan park yatak düşünüyorum Allah nasip ederse ancak park yatakda bi yani inen anne yani olan modeller e bak derim ilk zaman daha pratik olur
Ben de doğumu tıbbi bir olay olarak görüyorum, partiye çevirmeye gerek yok hele ki bu dönemde. Ama kızım kardeşinin doğduğu günü güzel hatırlasın❤ ister istemez herkesin ilgisi yeni doğanda olacak, ay kime benzemiş ay esmer mi sarışın mi.. aile geniş olunca kontrol edemiyor insan, herkes ağzına geleni söylüyor. Bizimkiler öyle yani, pedagojinin anasını aglatırlar o gün😂 Taçtı elbiseydi derken havaya girsin istedim, dışlanmış değil de olayın bir parçası hissetsin kendini.
Ya okurken duygulandım analık işte ciğeri ikisine ortak ne güzel bi annesin masaallah 🧿

Yakında yoktu
Sinirden attım çöpe. Zaten posetli halde
Alıyorlar çöp toplayanlar

Ben verecek birini bulamazsam konteynerın yanına koyuyorum ağzını bağlayıp oradan alıyorlar zaten..
Belediye kumbarasına da pek denk gelmiyorum.
Hatta neredeyse hiç görmedim. Sahi nerelerde bu kumbaralar? Oyuncak kumbarası gördüm oraya atılıyor mu kıyafet 🙄

Benim kayınvalide hep ihtiyaç sahibi birilerini bulur.
Oğlumun kaç torba küçülenini verdim öyle. Sapasağlam botları bile.

Hep verdim elde tutmadım derim ama şimdi ikinci için ihtiyacım olmayan şeyler bile benim için ayrılmış ☺️
Resmen kısmetiyle geliyor tospik 😁

Bu gün oğlana müslin kumaştan hastane çıkışı kıza da aynı kumaştan elbise aldım. İkisinde de indigo mavi yazıyordu umarım aynı tondur. Ilk fotolarda güzel olur. Bir de .......'nın prenses ablası falan yazan bir taç😄 benim kızın gazını ancak alır bunlar😅

Çok güzeller güle güle giysinler 🥰

Ben büyüğe çok istediği bir oyuncağı falan alırım herhalde. Çok da nazlamamak lazım zaten tek çocuklardı iyice tepemize çıktılar 😂

Benim oğlan da pembeyi çok sever. Her şeyi pembe istiyor. Biri bir şey derse. Renklerin cinsiyeti olmaz demeyi öğrettim🤣

Benimki de mor renge takıktı bir ara. Herşeyde mora giderdi. 😁

Babannesi istiyor diye ona oyuncak bebek almıştı. Laf edeni bozuyordum neden oynamasın çocuk o herşeyi merak eder diye.

Şimdi hiç bebek falan yok araba, iş makinası, süper kahraman delisi 😂

Hanımlar anne bebeğin cinsiyetini hisseder diyorlar.
Hissedip doğru çıkan varmı.
Yada ben çok hissediyorum kız yada oğlan diyen.
Ben çok kız hissediyordum , erkek 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Ama rüyamda gördümm kız oluyodu, bakalım haftaya muayeneye gidicem, rüyam doğrumu değilmi ,😀

Çok sevimli🥰hiç enerjim yok böyle şeylere. Belki çocuklar hastaneye bile gelmez hemen çıkıyorum zaten yine yolunda giderse hersey.

X