2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Valla canım süslenip püslenıyorsan helal olsun derim.
Benim için geçmiş yahu
Yoksa asla ne gerek var demiyorum.

Keşke benim de içimden gelse😂
Ben normalde de makyaj yapmam😂 o gün ben kim makyaj kim😁
Bi de hani o güzel hastane çıkışlarını aldık da noldu😄 ilk olarak en güzelini giydirmis annem, mekonyumu bezden dışarı püskürtmesiyle 10 dakikada yalan oldu😅 hastaneden çıkarken uzerinde hastane reklami olan takım vardi, hastanenin verdiği 🤣

Ben normalde de makyaj yapmam😂 o gün ben kim makyaj kim😁
Bi de hani o güzel hastane çıkışlarını aldık da noldu😄 ilk olarak en güzelini giydirmis annem, mekonyumu bezden dışarı püskürtmesiyle 10 dakikada yalan oldu😅 hastaneden çıkarken uzerinde hastane reklami olan takım vardi, hastanenin verdiği 🤣

😀bir de yaz olacak tabi
Saçları acik bıraksan sıcaktan yanacaksın
Zaten lohusasın sürekli terleyeceksın😂

Prednol kortizon canım ewet öksürüğü rahatlatıyor ama bunu kullandığın surece sıfır tuz tüketimi olması lazım biz bunu kullanırken bile hasta dan rıza iyi imza alıyoruz her oksurukten sonra kullanılır mı bilemedim hamilelere verilir mi bilemedim
İçeriğinde kortizon varsa gebelerde kullanılmaz diye biliyorum. Böyle imza alınacak kadar riskli bir ilaç olduğunu hiç bilmiyordum. 😱

Evet canım pek tavsiye ediliyor
Gebelikte kortizon kullanımı annede de bazı riskleri beraberinde getirebilir. Bunlar gebeliğe bağlı hipertansiyon ve diyabet, osteoporoz ve enfeksiyona yakınlık olarak özetlenebilir.
Anladım canım. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. 🥰🌸

O kadar çok kargo gelecek ki artık ne aldığını unuttum. Kendime
Bebeğe degıl😂

Kılıflı hamile yastıgı

Eklentiler

• Screenshot_20220126-004156_Google.jpg
    Screenshot_20220126-004156_Google.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 56
Ammaan bi de onlar var de mi🤦🏻‍♀️ ilk 10 gün suratimin sağından solundan ter iniyodu😖 bi de ekim sonuydu.
Benim ev aşırı sıcak olmuyor ama lohusalık var işte 😀

60 cm lik oyuncak bebek var evde
Kızım ona gözü gibi bakıyor. Şimdi canlısı gelecek diye heyecanlı😂😂
Bakalım kızım beni yanıltacak mi
Kıskançlık konusunda .
Nedense yanıltmayacakmış gibi hissediyorum. O kadar eminim. Ama yine de alttan alttan ona görevler vereceğimi söylüyorum acayip hoşuna gidiyor.

Bakalım çocuğumu gercekten iyi tanımış mıyım.en çok bunu merak ediyorum

O kadar çok kargo gelecek ki artık ne aldığını unuttum. Kendime
Bebeğe degıl😂

Kılıflı hamile yastıgı
Bu iyimis benim s şeklinde var. Hiç rahat edemedim. Sürekli bi sağa bi sola dönüyorum. Koca yastığı bir sağa bir sola taşı en son sinir oldum. Ama Bebek baya kullandı. Çevresine koyuyordum.

Bu iyimis benim s şeklinde var. Hiç rahat edemedim. Sürekli bi sağa bi sola dönüyorum. Koca yastığı bir sağa bir sola taşı en son sinir oldum. Ama Bebek baya kullandı. Çevresine koyuyordum.
Evet
Ilkinde kullandım . Kesinlikle büyük rahatlık. Misal suan yatarken gece hep uyanıyorum dönüşlerde.
En güzeli bu sekilde olanlar.

Ben 2 oğlandan sonra kız olursa pembe görmek isterim evde ama bu mesela bu takımı da beğendim yani öyle renk ayrımım yoktur. Oğlanlara da her rengi giydirdim ama pembeye ağırlık veririm kız olursa büyük oğlumun da en sevdiği renk pembe 😅
Anaokulu için pembe terlik almıştık arkadaşları yadırgamış yoksa benim oğlum bilmez öyle şeyleri
Benim oğlan da pembeyi çok sever. Her şeyi pembe istiyor. Biri bir şey derse. Renklerin cinsiyeti olmaz demeyi öğrettim🤣

X