2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
AA çok tatlılar
Görünen kadar da koyu gelmiyor çok çok tatlı bir ton. Bende indigo yazan tulumdan aldım çünkü elbiseye bakayım hemen benim kızçemde babasına bebek taklidi yapmaya başladı

Dimi bencede asansörsüz ev için o arabalar biraz sıkıntı

Bence de tek basli yeter. Ben 2li aldım hiç ikili kullanamadim. 2. Bir kişi lazım ikisini birden kullanmak için.

Evet, baya kullandım gerçekten. 2 taneyi kim tutacak cok yorucu gibi
Ama aynı anda da 2 tane sanki daha mi hızlı olurdu
İkili aldim bende ama tek kullanacağım ikilinin çekim gücü tek kullanınca daha iyi oluyor o yüzden öyle aldim yine.

Günaydın herkese ben yine yamalak uyudum.. Şu yuttuğum jilet ve dikenli tel inşallah bi an evvel gider boğazımdan

Canim bak işte onu yaparsan yanlış olur. Canin istemese bile kendini zorlayıp yiyeceksin. Hem kendi bunyeni toparlamak için hem bebek için.
Dr ve esim de çok söylüyor ama yok afedersin çıkarmak geliyor içimden zaten meyve yiyorum asitli geliyor c vitaminli olanlar boğazım o kadar yırtık ki o asit yakıyor yiyemiyorum Allah yardımcım olsun inşallah bi an evvel iyileşirim
Buna bayıldımmmm link var mı??
Ben de oda yapmadan park yatak düşünüyorum Allah nasip ederse ancak park yatakda bi yani inen anne yani olan modeller e bak derim ilk zaman daha pratik olur
Ya okurken duygulandım analık işte ciğeri ikisine ortak ne güzel bi annesin masaallah

Yakında yoktu
Sinirden attım çöpe. Zaten posetli halde
Alıyorlar çöp toplayanlar

Ben verecek birini bulamazsam konteynerın yanına koyuyorum ağzını bağlayıp oradan alıyorlar zaten..
Belediye kumbarasına da pek denk gelmiyorum.
Hatta neredeyse hiç görmedim. Sahi nerelerde bu kumbaralar? Oyuncak kumbarası gördüm oraya atılıyor mu kıyafet

Benim kayınvalide hep ihtiyaç sahibi birilerini bulur.
Oğlumun kaç torba küçülenini verdim öyle. Sapasağlam botları bile.

Hep verdim elde tutmadım derim ama şimdi ikinci için ihtiyacım olmayan şeyler bile benim için ayrılmış
Resmen kısmetiyle geliyor tospik

Çok güzeller güle güle giysinler

Ben büyüğe çok istediği bir oyuncağı falan alırım herhalde. Çok da nazlamamak lazım zaten tek çocuklardı iyice tepemize çıktılar

Benim oğlan da pembeyi çok sever. Her şeyi pembe istiyor. Biri bir şey derse. Renklerin cinsiyeti olmaz demeyi öğrettim

Benimki de mor renge takıktı bir ara. Herşeyde mora giderdi.

Babannesi istiyor diye ona oyuncak bebek almıştı. Laf edeni bozuyordum neden oynamasın çocuk o herşeyi merak eder diye.

Şimdi hiç bebek falan yok araba, iş makinası, süper kahraman delisi

Hanımlar anne bebeğin cinsiyetini hisseder diyorlar.
Hissedip doğru çıkan varmı.
Yada ben çok hissediyorum kız yada oğlan diyen.
Ben çok kız hissediyordum , erkek Ama rüyamda gördümm kız oluyodu, bakalım haftaya muayeneye gidicem, rüyam doğrumu değilmi ,

Çok sevimlihiç enerjim yok böyle şeylere. Belki çocuklar hastaneye bile gelmez hemen çıkıyorum zaten yine yolunda giderse hersey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…