2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben ilk bebeğim de çok çok emindim kuz olduğundan.
Gidip defterini bile pembe almıştım hissediyorum kızsın yazmıştım. Şimdi saçmalık gibi geliyor risk yani ya erkek olsaydı ilerde okuyunca üzülürdü.
Bilemiyorum, bunda tık yok mesela his olarak.
Kız mı idi peki bebeğin

Ayyy merak etme , benim eşim sarı, ben sarı ve renkli gözlüyüm, ama yine ihtimal vermiyorum renkli gözlü olmasına, belki sarışın olur oda belki😂😂 çünkü ailede tek eşimle ben sarışınız herkes koyu tenli, anaya babaya çekmeyebilir😂🤷🏼‍♀️ ama tanıdığımız var iki esmer sap sadı çcukları oldu,😍😍
Ben ve iki abim sapsarı renkli gözlüyüz😅 hepimizde 2 şer cocuk var bir tane renkli gözlü yok ama sarışın benim bir oğlum sapsarı sarı yani. Abiminde 2 çocuğu sarı öbür abimin sarı bile olmadilar😁

Hanımlar anne bebeğin cinsiyetini hisseder diyorlar.
Hissedip doğru çıkan varmı.
Yada ben çok hissediyorum kız yada oğlan diyen.
İlkinde rüyamda eşimle ikimizin arasında sarı kafalı bir kız bebek görmüştüm daha hamile olduğumu bilmiyordum ama hiçte hissedemedim kara kafalı bir kızım oldu😁 İkincide ne rüya ne his vardı. Bunda da bir ara pembe boncuklar gördüm alakası var mı bilmem bir de bebek gördüm sesi kız gibiydi ama cinsiyeti bilmiyorum içime de kız doğuyor ama öğrenemedim gitti🤷🏻‍♀️

Ben yarı karadenizliyim babada da göçmenlik var ama ikimizde kumralız aslınd ailede renkli gözlüler çoğunlukta ama 1 tane sarı yok😂
Gerçi hiç siyah gözlü de yoktu ama ben doğurmayı başardım belki bunda da bir lacivert gri falan patlatırım😂😂😂
Hahahaha
Ya baskın gen malesef onlar. Koyu renk saç, ten, koyu renk göz, kepçe kulak. 1 tan rolması yeter gider onu çeker 🤭
Benim ailede platin saçlı kişiler olunca bu tonlarda doğanlar kesin oluyor.
Amaan sağlıklı olsunlar da aslında en en mühimi❤️

Ben de covitliler kervanına katıldım kızlar 🤧🤧😭😭 Öyle kolay falan da geçmiyor.Aksam nefesim kesildi .siz o denilenlere bakıp hastalık hafif geçiyor diye asla düşünmeyin .2 gündür canım çıkıyor.
Yemin ederim artık ensemde hissediyorum bende. Eşimle ankara ya gidecektik ben iptal ettim o hasta gibi.
Bizde olursak şaşırmam...
Çok çok geçmiş olsun canım ben üç gündür her sabah portakal limon greyfurt sıkıyorum baya baya iyi geliyor.
Multi vitamin de al ekstra.
İnşallah hemen geçer🙏🏻

Yemin ederim artık ensemde hissediyorum bende. Eşimle ankara ya gidecektik ben iptal ettim o hasta gibi.
Bizde olursak şaşırmam...
Çok çok geçmiş olsun canım ben üç gündür her sabah portakal limon greyfurt sıkıyorum baya baya iyi geliyor.
Multi vitamin de al ekstra.
İnşallah hemen geçer🙏🏻
Multivitamin bir kaç haftadır kullanıyordum. Osteocare diye kalsiyum d vitamini falan içeren bir takviye kullanıyorum. Bu kemik ağrımı azalttı. İlk gün kemiklerimi kırdılar resmen .

Ben de covitliler kervanına katıldım kızlar 🤧🤧😭😭 Öyle kolay falan da geçmiyor.Aksam nefesim kesildi .siz o denilenlere bakıp hastalık hafif geçiyor diye asla düşünmeyin .2 gündür canım çıkıyor.
Geçmiş olsun canım, biran önce iyileş inşallah 😊

Geçmiş olsun canım şuan sana yemek falan yapan biri olmasi lazim allah yardimcin olsun eşindemi pozitif

X