2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kayınvalide kardeşinin kızından kifayet verdi gittiğimizde.
Ertesi gün hepsini çöpe attım.

Resmen çöpe atmak için ordan eve taşıyorum, evden çöpe :KK53:

Kıyafetler 4 sene öncesinden ama sanki 90 lardan kalma cocuk kıyafeti gibi. Annesi vardı yanında bisi demedim.
Ikısı de cimri ya ondan 😀
Biliyor gıydırmeyecegımi niye alıyor gercekten enteresan. Zaten gelsin söyleyeceğim.

Kıyafetleri görseydiniz gerçekten 90 lardan kalma gibi
Güzel olsa kesinlikle sorun etmem
Tamam verirsinde 1 kere giyilmistir temizdir amenna ama artik rengi kalmamıs yuzune bakilmaz derecedeyse ha bana küfür etmis ha boyle biseyi teklif etmis ayni şey gozumde:skandal:

Anladım, yine de çöpten almak başka, daha hijyenik bir yerden almak başka.
Eğer kayınvaliden yine verirse sen onları bir değerlendir, hayır kazan sevgili kayınvaliden vasıtasıyla 😍
Öyle tahmin ettiğin gibi giyilecek şeyler dwgıl .Yoksa evde gıydırırdım.
Ben zaten gıyıleyecek olanları kenara kaldırıyorum ve ablama verıyorum o da ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor yıllardır böyledir.

Açıkçası kimse tamamen yıpranmış ve tarz olarak 90 lardan kalma kıyaeftı giydırmıyor çocuğuna
Fakir bile olsa

Bu gün oğlana müslin kumaştan hastane çıkışı kıza da aynı kumaştan elbise aldım. İkisinde de indigo mavi yazıyordu umarım aynı tondur. Ilk fotolarda güzel olur. Bir de .......'nın prenses ablası falan yazan bir taç😄 benim kızın gazını ancak alır bunlar😅

Eklentiler

• Screenshot_20220126-001104_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220126-001104_Samsung Internet.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20220126-001026_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220126-001026_Samsung Internet.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 60
Tamam verirsinde 1 kere giyilmistir temizdir amenna ama artik rengi kalmamıs yuzune bakilmaz derecedeyse ha bana küfür etmis ha boyle biseyi teklif etmis ayni şey gozumde:skandal:
Aynen . Öyle şeyleri taşımaya değmez yahu

Kız bir kereyi geç. Evde bile gıydırıyorum ben giyilecek olanları . Bunlar kadife jile
Öyle yıpranmış ki
Cingeneye versen hakaret eder 😀düşün

Bu gün oğlana müslin kumaştan hastane çıkışı kıza da aynı kumaştan elbise aldım. İkisinde de indigo mavi yazıyordu umarım aynı tondur. Ilk fotolarda güzel olur. Bir de .......'nın prenses ablası falan yazan bir taç😄 benim kızın gazını ancak alır bunlar😅
Çok güzel canim. Ayy valla hiç öyle kızımı süslemeyeceğim. Büyük olanı yani. Tek amacım eve dönmek 😂

Öyle saç baş makyajmıs uğraşmayacağım bile

Guzell hevesler ama sanırım bende dogurup bir an evvel eve gitmeyi isterim heralde 🙈😁ama fikrin guzel yap anı kalsin☺️

Bugün doktora gittim.cinsiyetini erkek dedi.bir tane oğlum vardı.hayirlisi.benim daha önce 18 haftalık bir düşüğüm olduğu için alttan muayene etti rahim ağzında yumuşama var dedi ilerleyen haftalarda açılma yapabilir dedi.15 haftalıkken rahim ağzına dikiş atacak biraz canım sıkıldı korktum.
Hiç korkma benim 14.hafta da atıldı korkacak bişey yok basit bir operasyon benim de 24 haftalık erken doğumu vardı öncesinde şimdi tedbir amaçlı atıldı

Çok güzel canim. Ayy valla hiç öyle kızımı süslemeyeceğim. Büyük olanı yani. Tek amacım eve dönmek 😂

Öyle saç baş makyajmıs uğraşmayacağım bile
Ben de doğumu tıbbi bir olay olarak görüyorum, partiye çevirmeye gerek yok hele ki bu dönemde. Ama kızım kardeşinin doğduğu günü güzel hatırlasın❤ ister istemez herkesin ilgisi yeni doğanda olacak, ay kime benzemiş ay esmer mi sarışın mi.. aile geniş olunca kontrol edemiyor insan, herkes ağzına geleni söylüyor. Bizimkiler öyle yani, pedagojinin anasını aglatırlar o gün😂 Taçtı elbiseydi derken havaya girsin istedim, dışlanmış değil de olayın bir parçası hissetsin kendini.

Ben de doğumu tıbbi bir olay olarak görüyorum, partiye çevirmeye gerek yok hele ki bu dönemde. Ama kızım kardeşinin doğduğu günü güzel hatırlasın❤ ister istemez herkesin ilgisi yeni doğanda olacak, ay kime benzemiş ay esmer mi sarışın mi.. aile geniş olunca kontrol edemiyor insan, herkes ağzına geleni söylüyor. Bizimkiler öyle yani, pedagojinin anasını aglatırlar o gün😂 Taçtı elbiseydi derken havaya girsin istedim, dışlanmış değil de olayın bir parçası hissetsin kendini.
Valla canım süslenip püslenıyorsan helal olsun derim.
Benim için geçmiş yahu
Yoksa asla ne gerek var demiyorum.

Keşke benim de içimden gelse😂

Var tabi olmaz olur mu, çocuklarımdan ayrılsam nefes dahi alamam o da benim çocuğum. Çok garip duygular içindeyim:KK43:
Pazarlama müdürüyüm maaşım yüksek eski eşten nafaka alıyorum çocuklar için, ev de kendimin. Bana kalan miras ev var ordan kira falan da alıyorum. Maddi açıdan hiç bir sıkıntı yok çok şükür ama manevi açıdan çok sıkıntı var.
Allah razı olsun canım inşallah 🙏

X