2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben mecbur çıkıyorum bu ara. Ama kesinlikle öyle kar lastiği var aslında ama arabada kaydı çok korktum. Esimin yanına geldim beraber dönelim diye asla cesaretim yok yalnız dönmeye

En iyisini yaparsın. Buzla şaka olmaz 🙄

Kızlar spor yapan var mı? Kullandığınız uygulama vs nedir?
Platese gidiyordum gebelikten önce sonra da devam ettim ama grip kar buz vakaların artması derken herkes bıraktı bende bıraktım kilo da aldım hoca tefe koyar beni zaten şuan görse🙄 Evde yapmakta zor geliyor ufaktan bir depresyondayım ben sanki ya sadece yeyip yatmak istiyorum duşa girmeye bile üşenir oldum😔

Kızima bile söylemedik daha 😂 zaten o duysa yedi mahalle birden duyar. İns doğmadan bir ara söyleyeceğiz 🙊😂😘
Bizim ilk çocuklar duydu akşam yapmıştım testi herkes evdeyken pozitif çıkınca kıyamet koptu eşimi öldürecektim neredeyse onlar da küçük değiller evde pek tartışma da olmaz hemen geldiler noluyor diye😅

Şimdi sordum. Wi fi var istersen kullanabilirsin istemezsen aktif etmiyorsun. Karşılıklı ses özelliği var. 300 metre çekim gücü var bide.2 yıl garantisi. Ben yinede tabloyu çektim. Bence alınabilir dedi çalışan. Şubatta girer yüksek ihtimal indirime dedi bide. Ama şuanda da e bebekte indirim görünüyor omu kaldırıp sokabilirlermis yani beklemeye değmeyebilirmis.
İşte duymak istediğim.
Mal ya satıcı gercekten
Ama suan en uygun orda 😂

Evet ben de pek ındıırm olacağını sanmıyorum. Olsa olsa 50 ₺ düşer. Onu da ben zaten ttendyoldan alıcam 834 ₺
Alayım bari
Bekleyeyim derken bir de dolar yükselir fiyat artar. Düşşün düşşün 100 ₺ düşşün
😀

İşte duymak istediğim.
Mal ya satıcı gercekten
Ama suan en uygun orda 😂

Evet ben de pek ındıırm olacağını sanmıyorum. Olsa olsa 50 ₺ düşer. Onu da ben zaten ttendyoldan alıcam 834 ₺
Alayım bari
😀
Fed faiz arttıracak yani dolar artacak. Bende hemen alacağım bir çok şeyi haftaya doktora gidip. Küveti vs kaldı bide kıyafet.

İşte duymak istediğim.
Mal ya satıcı gercekten
Ama suan en uygun orda 😂

Alayım bari
😀

Merak edip şimdi baktım hepsiburada da 820₺ var aynı model mi?

Screenshot_2022-01-25-16-35-20-289_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Ben de arkana takiliyim. İkizler burcuyum ve çok memnunum. Bütün baskın ve faydalı özelliklerimi burcuma bağlı olduğunu düşünüyorum.😂 Yukselenim de yengeç. Gayet mutluyum burcundan. Mesela başak olmak istemezdim asla. Dünya zindan onlara😂 oğlum boğa çok inatçı🙈 ikizlerin nesi varmış gibi. Zeka ve mantığın simgesiyiz.
Değil mi ama ben de burcumu seviyorum bi zararını görmedim 🙈🤣
Ben de Başak olmak istemezdim gerçekten 😅 eşim boğa o da çok inatçı büyük oğlum akrep o da öyle inat ama yengeç oğlum sevgi pıtırcığı 🥰😍

İkizlerin sürekli değişken ruh halini ben de sevmem doğruya doğru 😁 Bir sürü ikizler tanıdım
Oğlum yengeç aşırı duygusal olmasının dışında bir problem yok.
Ben zaten boğa burcuyum iyi anlaşırım yengeçlerle 😁
Değişken ruh hali sadece ikizlere özgü değil bence kadınlara özgü 🤣

Hiç belli olmaz o 😁
Yeğenim akrep burcu bekleniyordu. Neyseki terazi oldu 😂

1 ay önce doğdu gerçi baya acele etti sıpa. O da korktuysa demek akrep olmaktan 😂😂
Yine de düşük ihtimal benim büyük de 17 kasım beklerken 28 ekim de doğdu. Burcu değişmedi ama ben kasım annesi olmak istemiyordum ekim olunca sevinmiştim 🤣

X