2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
selamlar, bu konuyu çok gördüm ama cevapları hala göremedim :) alışverişlere başladınız mı sevgili anne adayları. Almaya başladıysanız nelerden başladınız? bunları acaba bir başlıkta mı toplasak. Ben bu konuda çok tecrübesizim nereden başlayacağımıda bilmiyorum ama yavaş yavaş sizinde tavsiyelerinizle başlamak istiyorum. Teşekkürler :)
Daha bi çöp almadım evde bebeğe ait hiç bir şey yok 🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• 20220119_163123.jpg
    20220119_163123.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 87
Not ettim dr a sorayım gidince. Bana da bunu verdi içinde omega yazmıyor diye mesaj attım onu iade edin dedi imom alın dedi iade almazki eczacı dünya para bi de esim kullansın madem bagisiklik için galiba 🤦🏻‍♀️🤭
Imom kullanan arkadaşlar hangisini kullandınız internetten baktım da bi kaç çeşidi var dr sadece imom demiş??
Ben bunu kullanıyorum. İçinde 400 mcg folik asit de var. Bunun dışında bir çok vitamin ve mineral de içeriyor.

Eklentiler

• 7FFEBFBF-7F07-48D6-B649-53F27993F541.jpeg
    7FFEBFBF-7F07-48D6-B649-53F27993F541.jpeg
    55,7 KB · Görüntüleme: 80
Canım senin 3. Bebe
Diğerlerinden kalmadı mi araba 😀
Benim de 3. bebe ama 2 taneden sonra ilk araba pert. Bir de o zaman durumumuz yoktu dandik bir araba almıştık hevesim vardı bu yeni modellerde ama 3. olunca çok para vermeye de kıyamıyor insan. Araba da çok güzel ama pahallılarla kıyasladım hiçbir fark eksik yok yanında anakucağı da olduğu için çok karlı ayrıca.

Benim de 3. bebe ama 2 taneden sonra ilk araba pert. Bir de o zaman durumumuz yoktu dandik bir araba almıştık hevesim vardı bu yeni modellerde ama 3. olunca çok para vermeye de kıyamıyor insan. Araba da çok güzel ama pahallılarla kıyasladım hiçbir fark eksik yok yanında anakucağı da olduğu için çok karlı ayrıca.
Evet aynen. Bizim var ve dua ediyorum pert olmuştur insallah diye 😂
Yenınalmak ıstıyorum :KK53:

X