2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim de 3. bebe ama 2 taneden sonra ilk araba pert. Bir de o zaman durumumuz yoktu dandik bir araba almıştık hevesim vardı bu yeni modellerde ama 3. olunca çok para vermeye de kıyamıyor insan. Araba da çok güzel ama pahallılarla kıyasladım hiçbir fark eksik yok yanında anakucağı da olduğu için çok karlı ayrıca.
Ben ebaydan alicam valla hic sifir alamam kusura bakmasin ne kadar binecek zati :işsiz:

Asko sen naptin iyimisin? Ne zaman kontrol
Dün kontrole gittim.
Dün bir arkadaş yorum yaptı sanki yan komşu ebeye gidip baktırmışsın gibi dedi. 😅
Dün gittim sadece kalp atışını dinledim. Sonra elini karnıma koydu bebek 8 santim dedi.
Bir şey demeden geldim eve.
Ultrasona almadılar beni 😒

Dün kontrole gittim.
Dün bir arkadaş yorum yaptı sanki yan komşu ebeye gidip baktırmışsın gibi dedi. 😅
Dün gittim sadece kalp atışını dinledim. Sonra elini karnıma koydu bebek 8 santim dedi.
Bir şey demeden geldim eve.
Ultrasona almadılar beni 😒
Evet onu okumustzm simdi geldi aklima takma kafaya son kontrolumde banada ultrasonla bakmadi. Cati muayenesi yapti heralde parmagini soktu karistirdi bi🤣🤣🤣

Diger terminin ne zaman

Evet onu okumustzm simdi geldi aklima takma kafaya son kontrolumde banada ultrasonla bakmadi. Cati muayenesi yapti heralde parmagini soktu karistirdi bi🤣🤣🤣

Diger terminin ne zaman
Yok yok altta dokunmadı afedersin. Parmağını sokmadı. Elini karnımın üzerine koydu ve 8 santim dedi. Böyle anlaşmalara uzmanca 🤷‍♀️

X