2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hiç belli olmaz o 😁
Yeğenim akrep burcu bekleniyordu. Neyseki terazi oldu 😂

1 ay önce doğdu gerçi baya acele etti sıpa. O da korktuysa demek akrep olmaktan 😂😂
en iyisini yapmıs Terazi iyidir, tek kotu yani fazlasıyla ozgür olmak isteyen bir burc. Oglum terazi aman yarabbi cocuk tam bir ozgur ruh. 1 yasında da oyleydi hala oyle devam ediyo. Catıstıgım noktalardan biri

Burasıda bugün çok soğuk.😶bide kar kalkmamış her yerde korkuyorum kayacagim diye

Ben dün işe gelmedim sadece en yakın markete gittim dönene kadar düşeceğim diye korktum.
Mecbur değilseniz çıkmayın evden birkaç gün 😒

Diger alıntıyı yapamadım gız @Mikan

Cok mız mızlar ya bilmiyorum bir garezim yok aslında ama istemiyorum 😹 yengec ve ikizlere bi degişik bakıyorum🙈 Heran Linçlenicem gibi bir halim var savunun beni:KK55::KK53:

İkizlerin sürekli değişken ruh halini ben de sevmem doğruya doğru 😁 Bir sürü ikizler tanıdım
Oğlum yengeç aşırı duygusal olmasının dışında bir problem yok.
Ben zaten boğa burcuyum iyi anlaşırım yengeçlerle 😁

İkizlerin sürekli değişken ruh halini ben de sevmem doğruya doğru 😁 Bir sürü ikizler tanıdım
Oğlum yengeç aşırı duygusal olmasının dışında bir problem yok.
Ben zaten boğa burcuyum iyi anlaşırım yengeçlerle 😁
Bogaları severim Bende oglagım iyi anlasırım. Ablamda boga,hominigırtlaklıkları dısında iyiler 🤣🤣

Kız sasirdin mi nerde 50 yazıyor.🙄 80 le başladım ben 🙈 88 oldum şu an. Sen benden zayifsin yani 🙈🙈🙈🙈

Şimdi baktım bebeğin gramı o 😂😂😂😊 benim kilom değil
Ay ben 52 senin kilon sandım😅 Şuan bi şüşko ben değilmişim diye nasıl sevindim anlatamam😂😅 Veririz ya sağlık olsun benim hatta vermiş halim 75 falandı hamile kaldım kaldığım ay zaten diyet falan yalan olmuştu çok gezip yemiştim sonra da devam edemedim tabi doğurayım yine devam ama benim normalim 70-75 yani boy 165 olmasına rağmen 50 falan olsam aşırı çirkin olurum. Şuan yeyip yeyip yatma modundayım nasıl olacak bilmem çokta ödemim var 1 hapa bakıyor ama içemiyorum🙄

Ben ikizlerim değişken ruh halimi ve aceleci olmamı hiç sevmiyorum. Ama ikizler akıllıdırlar, iç güdüleri kuvvetlidir. Ailede hiç yengeç yok bakalım nasıl olacak. Aslında normali beklersem aslan olur erken aldırarak etkiliyor muyuz acaba durumu yoksa yine aslan özelliklerini de taşıyorlar mı sonuçta dışarıdan müdahale oluyor ya🤔

Ben dün işe gelmedim sadece en yakın markete gittim dönene kadar düşeceğim diye korktum.
Mecbur değilseniz çıkmayın evden birkaç gün 😒
Ben mecbur çıkıyorum bu ara. Ama kesinlikle öyle kar lastiği var aslında ama arabada kaydı çok korktum. Esimin yanına geldim beraber dönelim diye asla cesaretim yok yalnız dönmeye

Ah canim benim
Çok sevinirim 😊
Şimdi sordum. Wi fi var istersen kullanabilirsin istemezsen aktif etmiyorsun. Karşılıklı ses özelliği var. 300 metre çekim gücü var bide.2 yıl garantisi. Ben yinede tabloyu çektim. Bence alınabilir dedi çalışan. Şubatta girer yüksek ihtimal indirime dedi bide. Ama şuanda da e bebekte indirim görünüyor omu kaldırıp sokabilirlermis yani beklemeye değmeyebilirmis.

Eklentiler

• 20220125_155020.jpg
    20220125_155020.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 59
İyiler hoşlar kendimde yengecim oradan biliyorum naz
niyaz kız olsa olurda erkek olunca korkuyo

İyiler hoşlar kendimde yengecim oradan biliyorum naz niyaz kız olsa olurda erkek olunca korkuyorum😅
Bu konuya direk giriş yapıyorum
Evet kızlar iyi ama erkekleri off diyorum 😂
Eşim yengeç aşırı nazlı ve aşırı alıngan
Dr. Dedim geçen inanın kız erkek farketmez erkek olmasını sırf bir yengeç erkeğini daha cekemiycem diye istemiyorum😂😂

X