2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Diger alıntıyı yapamadım gız Mikan

Cok mız mızlar ya bilmiyorum bir garezim yok aslında ama istemiyorum yengec ve ikizlere bi degişik bakıyorum Heran Linçlenicem gibi bir halim var savunun beni
Bende asla yengeç ya da ikizler istemiyorum ilkinde je üzülmüştüm ikizler diye sonra 20 gün kadar önce doğurup boğa oldu bu arada bende yengecim

Ben de bol giyiyorum. Bir de zaten kilo var. Biraz zor anlaşılması dikkatli gözler hariç

Diger alıntıyı yapamadım gız Mikan

Cok mız mızlar ya bilmiyorum bir garezim yok aslında ama istemiyorum yengec ve ikizlere bi degişik bakıyorum Heran Linçlenicem gibi bir halim var savunun beni
Bir ikizler olarak seni savunamayacağım ne zararımız varmış zekasının simgesi Bir burç bence zekamızı kıskanıyorlar 2 numaram da yengeç tam bir bal böceği

Ben linçleyecek tarafta yerimi alıyorum

İyiler hoşlar kendimde yengecim oradan biliyorum naz niyaz kız olsa olurda erkek olunca korkuyorum

Ben de arkana takiliyim. İkizler burcuyum ve çok memnunum. Bütün baskın ve faydalı özelliklerimi burcuma bağlı olduğunu düşünüyorum. Yukselenim de yengeç. Gayet mutluyum burcundan. Mesela başak olmak istemezdim asla. Dünya zindan onlara oğlum boğa çok inatçı ikizlerin nesi varmış gibi. Zeka ve mantığın simgesiyiz.

tamam yahu yürüyen einsteinlar sakin olun teker teker gelin. Ben tekim siz ikiniz Where is the adalet yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…