2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Mısal bir yere gitsem wi-fi olmazsa çalışmaz.

Ve ne marka alırsan al şarjı baya kısa gııdyormus bildiğim kadarıyla

Bende weewell marka klasik telsiz var oğlumdan kalan.
Prize takmayınca uzun süre şarjı gitmezdi artık iyice bitti. Yeni şarjlı pille adam olur mu acaba?

Kizlar gebelikte ortaya çıkan varış/genital varisten haberiniz var mı? İlk gebeligimde böyle bir şey yaşamamıştım ama galiba şimdi başıma geliyor. Vajina dış dudağında hafif bir kabartı vardı bir iki haftadır; Deri üzerinde, ağrısı falan yok. Onu internette araştırırken genital varis diye bir şeye rastladım ve vücudumu kontrol ettim. Meğer kasık bölgemde varis oluşmuş ve ayrıca bacağımın arkasinda mavi mavi damarlar belirmiş. Şaşkınım.

Kizlar iki gün önce ilk defa kanamam oldu çok az, bugün doktora gittim ultrasonda da gördü kanama bölgesi oluştuğunu. Progesteron kullanmaya başladım daha önce kullanmamıştım. Şu an bebeğe bişey olmasından korkuyorum bu haftalarda benzer bir durum yaşayan var mı

Ben de cumartesi sabah yaşadım kanama durumu üstelik gebeliğin en başından beri pregesteron kullanıyorum. Şimdi 3 e çıkardık pregesteronu. Dün gece hastanede kaldım. Bugün taburcu oldum. Şimdi evde istihrahat halindeyim. Doktorun dediklerini harfiyen yapıcaz. Olumlu olup kötü şeyler düşünmeyecegiz. Ultrasonla bakıldığında bebek iyiydi çok şükür. Şimdi yatıyorum. Kendimi yorudm biraz.

Canım ben varım.
Grip boğaz enfeksiyonu oldum çok yıprattim boğazımı çok hapşırdım. Kanama alanları oluşmuş. Eve gelip dolap kurmak için eşime yardım edeyim dedim. Uzandım dolaba. Kollarımı indirince bı sıcaklık oldu hissettim Minik bı parca bile düştü çok korktum hemen acile gittim. Proluton Depot iğne ve progestan fitil kullanmaya başladım. Ertesi gün kanama bitti ama kendi doktoruma gittim. Kese çevresinde çok kanama alanı olduğunu gösterdi. Ve 15 gün boyunca WC haricinde asla kalkmamam gerektiğini söyledi. Göstermişti kana alanı çok fazlaydı. Eğer artarsa ya da geçmezse sağlıklı olan bebeğimi kaybedecektim.
Ama bu dönemde bolca su içtim. Sağlıklı beslenin düzenli beslendim. Ve bebeğimle bol bol konuştum asla olumsuz dusunmedim. Ve Allah'a şükür bebeğim benimle
Umudunu asla kaybetme; onu ne kadar çok sevdiğini ve sabırlı olması gerektiğini söyle
Dinlesin annesini uslu olsun

Bende öyle 3-4 gündür kosturuyorum sürekli. Yatılı misafirim var, pek dinlenemedim şimdi dinlenmeye çalışıyorum hiç olmadığı için endişelendim çok teşekkür ederim içim rahatladı biraz

20. Haftadan sonra rahat ederiz dedi Dr. İnşallah öyle olur. Şimdi sadece yavaşça yürümeye yemek yapmaya iznim var. Bir de dikey Süpürge ile evi süpürüyorum. Onun dışında uzanıyorum zaten.

Çok geçmiş olsun ve teşekkür ederim şimdi bende dinleniyorum kendimi yormuyorum, umarım hepimiz sağ salim kucağınıza aliriz bebislerimizi

Ben yaşadım hala arada yaşıyorum kısa süreli sızı vs oluyor. Sanırım normal. Ilk hamilelikse zaten cok cok normal diyorlar. Kanama olmadıkca ve aşırı sancı olmadıkça kaygı yapmıyorum.

20. Haftadan sonra rahat ederiz dedi Dr. İnşallah öyle olur. Şimdi sadece yavaşça yürümeye yemek yapmaya iznim var. Bir de dikey Süpürge ile evi süpürüyorum. Onun dışında uzanıyorum zaten.
Canim bende miyom ver bir de Bebek de miyom da aşağıda 24. Hafta ya rahat ederiz bebek yukarı çıkınca dedi doktor valla ne yapalım yormuycaz kendimizi artık.

Bende 16+0 itibariyle cok fazlalaştı bu hatta bazen benim oglan cikmaya calisiyor galiba diye esprileniyorum aksam oldugu zaman kasik agrimda fazla oluyor normal oldugunu dusunmek istiyorum cuma günü hastaneye gidicem insallah bebegim iyidir

Canim bende miyom ver bir de Bebek de miyom da aşağıda 24. Hafta ya rahat ederiz bebek yukarı çıkınca dedi doktor valla ne yapalım yormuycaz kendimizi artık.
Kızlar
Yormayin kendinizi. Dinlenmeye çalışın sürekli. Günler geçip gidiyor
Sabredin

İnşallah canım iyidir elbet Kanama olmadıkça sorun yok ama işte bazen insan neden bu kadar sancı giriyor diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…