2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ahanda buydu:KK51:

Eklentiler

• 26E7D98F-54D9-49FD-ADFA-0EA812912E37.jpeg
    26E7D98F-54D9-49FD-ADFA-0EA812912E37.jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 40
Kizlar bugün gitmişken randevu al dedi bana dr şehir hastanesinde ki radyoloji ye yönlendirdi detayli ultrason için. Ancak çok doluyuz dediler 23+0 olduğum güne randevu verildi sizce cok mu geç?? Aslında 23+1 24 hafta demek oluyor ve ben her ultrasonda 5 gün önden gidiyorum

Kizlar bugün gitmişken randevu al dedi bana dr şehir hastanesinde ki radyoloji ye yönlendirdi detayli ultrason için. Ancak çok doluyuz dediler 23+0 olduğum güne randevu verildi sizce cok mu geç?? Aslında 23+1 24 hafta demek oluyor ve ben her ultrasonda 5 gün önden gidiyorum
Druna bir sorsaydın ama 20 li haftalarda baslıyo detaylı. Banada 21 e verdiler gün

Bence her halükarda kamera prize takıldığı için en makulu uyguna şarjı çabuk bitse bile bir model almak. 2.elde bakılabilir.
2. El de baktim canim.ama böyle şeyler dikkatli kullanılmalı ki ömrü uzun olsun. O yüzden emin olamıyorum. Sen anlıyırsan atayım mı sana model ? Uygunlarından😀

Bence her halükarda kamera prize takıldığı için en makulu uyguna şarjı çabuk bitse bile bir model almak. 2.elde bakılabilir.
Weweel olan galiba wifisiz de çalışıyor.ama emin değilim kalite acısından

Eklentiler

• Screenshot_20220124-212110_Trendyol.jpg
    Screenshot_20220124-212110_Trendyol.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 75
  • Screenshot_20220124-212023_Trendyol.jpg
    Screenshot_20220124-212023_Trendyol.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 77
Evet, yorumları da okudum . Olumsuz bazı yorumlarda var ama bazı insanlar kullanmayı da bilmiyor ve ürünü kötüleyebılıyor .
Ama çoğunluk memnun kalmış. Aklıma yatan bu
Fiyat performans bana sorarsanda. Yani bebek ne yapıyor görsen yeter. İnsanlar kullanmayı bilmiyor çoğu ürünü. Ben kurutma makinesi alacaktım okudum okudum yorumları dedim gereksiz ve kullanisli degil demek ki. Şuan hayatımda eşimden sonraki en doğru karar olarak bakiyorum kurutma makinasi almam icin🤣

Fiyat performans bana sorarsanda. Yani bebek ne yapıyor görsen yeter. İnsanlar kullanmayı bilmiyor çoğu ürünü. Ben kurutma makinesi alacaktım okudum okudum yorumları dedim gereksiz ve kullanisli degil demek ki. Şuan hayatımda eşimden sonraki en doğru karar olarak bakiyorum kurutma makinasi almam icin🤣
Katılıyorum. Düşer mi kız bu sence 😂yoksa alıcam valla
Düşerse üzülürüm len biraz :tokat:

X