2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tril tril penye kumas. Hastane çıkışı takim olarak kullanmıyorum ben . Genelde böyle tek parçaları severım😀

Tek parça ben de seviyorum. Hem toplanmıyor üstünde çocuğu indirip kaldırırken. Sürekli sırtını belini düzeltmek zorunda kalıyor insan. Az parça daha pratik 😁

Ayaksız alcam daha çok ayaklılar biraz uzasa hemen kasıyor. Çorabı üstüne çekerim ☺️

Dr bana pek balik yemiyorum diye en son devletin ödemediği bi vitamini yazıyorum sana içinde omega var demişti onu da aldım bugün baktım içinde omega yok ve folik asit var bana dr artık folik asit kullanmamalisin demişti kizlar bir de yüksek A vitamini var bu pıhtılaşmada tehlikeli bi vitamin.. sizler onega olarak ne kullanıyorsunuz????

Dr bana pek balik yemiyorum diye en son devletin ödemediği bi vitamini yazıyorum sana içinde omega var demişti onu da aldım bugün baktım içinde omega yok ve folik asit var bana dr artık folik asit kullanmamalisin demişti kizlar bir de yüksek A vitamini var bu pıhtılaşmada tehlikeli bi vitamin.. sizler onega olarak ne kullanıyorsunuz????

Bana bunu verdi doktorum doğuma kadar kullan dedi

Eklentiler

• IMG_20220125_095454.jpg
    IMG_20220125_095454.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 31
Sarı akıntılar gelmeye başladı bir kac haftadır. Bir de ilkinde emzirme saatim gelince ya da kızım aklıma gelince memelerim sızlardı bazen süt de sızardı. O his ve sızlama vardı bir kaç gündür. Hatta biraz şişlik ve hassasiyet de. Baktım büyümüşler yine, daha 4.ayın içinde coştular son aylarda nolacak acep🤷🏻‍♀️

Henüz doğurmamış olsak da artık emzikli kadınız yani. 😁
Memede sızı hissedince 5,5 yıl önceki lohusa gibi hissediyorum kendimi 😂
Valla ikinci çocuk da benim de erken irileşti. Evde sütyen takmak istemiyorum

Bana bunu verdi doktorum doğuma kadar kullan dedi
Not ettim dr a sorayım gidince. Bana da bunu verdi içinde omega yazmıyor diye mesaj attım onu iade edin dedi imom alın dedi iade almazki eczacı dünya para bi de esim kullansın madem bagisiklik için galiba 🤦🏻‍♀️🤭
Imom kullanan arkadaşlar hangisini kullandınız internetten baktım da bi kaç çeşidi var dr sadece imom demiş??

Eklentiler

• 20220125_093718.jpg
    20220125_093718.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 38
Şarjlı pil yerine normal pil taksam ne kadar dayanır acaba 😁

Tabi prize takılmaz. Gece vakti pil bitiyor diye öter 😒
Sarjli pil şart bence. Bir de benimki yapış yapis olmuş durduğu yerde 🙈 onu temizlemeye calisicam daha. Yumuşak plastikler bir süre sonra öyle oluyor. Nem makinemiz de öyle olmuş. Sinir oldum. 🙈😡

Canım bana da imom vermiş doktor rengi kahverengi. Ben internetten baktım. Biri doğumdan sonra kullanılıyor biri de hamile kalmadan. İmom omega
Not ettim dr a sorayım gidince. Bana da bunu verdi içinde omega yazmıyor diye mesaj attım onu iade edin dedi imom alın dedi iade almazki eczacı dünya para bi de esim kullansın madem bagisiklik için galiba 🤦🏻‍♀️🤭
Imom kullanan arkadaşlar hangisini kullandınız internetten baktım da bi kaç çeşidi var dr sadece imom demiş?

Imom kullanan arkadaşlar hangisini kullandınız internetten baktım da bi kaç çeşidi var dr sadece imom demiş??
Aslında acmadiysan belki değiştirir. İmom omega yi 81 TL ye aldım.

Şimdi tartıldım 8 kg almışım 😡🙈 çok moralim bozuldu. Ama sürekli açlıktan migdem bulanıyor. Bir şeyler yemezsem şekerim düşüyor.😔 Bir de fazla hareket edince başıma gelenleri hafta sonu gördüm. Hareket de yok ne yapicam ben son aylara doğru iyice artacak kilo.

Bende uyuyamadım. 😔 Her saat başı uyan sonra 4 den sonra hiç uyuyamadım. Çok sinir bozucu
Suan sana sarılmak geldi içimden inan iki gundur uyku haram oldu .. canım çok yanıyor bir de Kuru öksürük başladı bu yüzden kasiklarimda çok baskı olmaya başladı Allah korusun leke gelecek pat diye su gelecek diye korkuyorum bi geçseydi hayırlısı ile su hastalık
Canım bana da imom vermiş doktor rengi kahverengi. Ben internetten baktım. Biri doğumdan sonra kullanılıyor biri de hamile kalmadan. İmom omega

Aslında acmadiysan belki değiştirir. İmom omega yi 81 TL ye aldım.
Bana da şimdi imom kahverengi kutu olanı al demis diğerini eczacı kabul etmezse esim kullanır bagisiklik için belli ki ama anlamadığım biz zaten magnezyum demir d vitamini alıyoruz neden tek omega vermiyorlar bunun içinde de vitaminler var fazla gelmez mi hele ki folik asit var dr kendi dedi bana artık folik asiti bırak şu saatten sonra zararı olur diye kafam karıştı??

Kızlar herkese iyi geceler öncelikle herkes iyidir umarım ❤❤ Benim son muayneden sonra diğer muaynem detaylı ultrason zamanına denk geliyor. Fakat biliyorsunuz eliyle alakalı bir sıkıntı olunca son gittiğim perinatologla alakalı negatif enerji aldığım için tekrar ona gitmek istemiyorum. İstanbul anadolu yakasında detaylı ultrason yaptırabileceğim bir doktor var mı ? Tavsiye edebileceğiniz tecrübeli anneler..
sen kime gittin canım zeki şahinoğlu var ben ona gitmiştim

Suan sana sarılmak geldi içimden inan iki gundur uyku haram oldu .. canım çok yanıyor bir de Kuru öksürük başladı bu yüzden kasiklarimda çok baskı olmaya başladı Allah korusun leke gelecek pat diye su gelecek diye korkuyorum bi geçseydi hayırlısı ile su hastalık

Bana da şimdi imom kahverengi kutu olanı al demis diğerini eczacı kabul etmezse esim kullanır bagisiklik için belli ki ama anlamadığım biz zaten magnezyum demir d vitamini alıyoruz neden tek omega vermiyorlar bunun içinde de vitaminler var fazla gelmez mi hele ki folik asit var dr kendi dedi bana artık folik asiti bırak şu saatten sonra zararı olur diye kafam karıştı??
canım vinelac ben hamile kalmaya çalışırken kullanmıştım multivitamin değil mi o

İşe gitmedim gitmedim tam bu karlı havada geldim🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Otobusler iptal kaç saat yolda kaldımmmm dondum resmen düşmemek için uğraştığımı sabrı anlatamam yerler buz resmen istanbulda🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Ahh ahh sonunda geldim ama akşam eve nasıl giderim allah kerim

Ben imom omega kullanıyorum, eczane yanlış vermiş olabilir mi? Doktorun yanlış vermez sanmıyorum

Ben imom omega kullanıyorum, eczane yanlış vermiş olabilir mi? Doktorun yanlış vermez sanmıyorum
Devlet karşılamıyor ya zaten omega da yazcam sana dedi alta yazdı sonra ben eve gittim baktım omega yok içinde onu iade et imom al dedi yani dr yanlış yazmış canım kafası karıştı belki tam öğle arasına girerken gitmiştim olabilir esim kullanır onu artık bana da imom alırız 🤭

X