2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aslında hepsi gerekli ama niye hepsinin birlikte olduğu tarzlardan vermemiş ki Bankada bugün demir ve Multi verdi Multi vitamin de b ve d devar ayrıca vermedi.
Multivitaminler, normal tek çeşit satılan vitaminin yerini tutmuyormuş. Burada böyle en azından. O yüzden her vitamin/ilaç tek tek veriliyor. Tabi her doktorun tarzı farklı

Bilinçaltı da olabilir evet
Ben hamile olmadan önce rüya görmüştüm ama
Kız erkek bebeklern içinden erkeği kucağıma alıyordum
Peşine hamile olduğumu öğrendim kaçışım yok sanırım
Senin ki bayagi belli etmiş bnm rahmetli babam hep kiz torunu olsun isterdi ondan sanırım bu bendeki istek
İlk defa oldum normalde hiç olmazdı deneyeceğim ama korkudan dahada hapşırmam valla felegim şaştı kızımda enjektör Almıs ilaç iç diyor yavrum ya
Sakin hapsirmim diye kendini kasma o daha tehlikeli ili olduğu için korkmussun 2 3 de alışıyorsun sağdan soluma solumdan sagima dönerken bile oluyor arada bende

Bana da böyle bise arkadaş verecek bi de park yatagim var yeter gider oğlumun sifonyeri boşaltılırim diye düşündüm şimdilik zaten eşim oğlumla yatiyor bu kurabiye de bnmle yatar diye düşünüyorum bakalım

Eklentiler

• Screenshot_20220122-191330_Trendyol.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba kızlar Pazartesi cinsiyeti öğrenmeye gidicez çok heyecanlıyım . Ultrason fotolarında ben çıkıntı gördüm bariz belli olan o yüzden erkek düye düşünüyorum. Her çıkıntıyı erkek diye değerlendirebilir miyiz aranızda tecrübeli var mııı

Bacak arasında mı çıkıntı var

Bu tarz aldim bende evde kullanmak için. Hem sepet besik var hem park yatak oda yapmayacağım 3 yaşına kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…