2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bir iki sene sonra kaldırıp kenara koyacağımız bir seye para da vermek istemiyorum açıkçası, başka bir ihtiyacını alırım o parayla. Kendi odası kuruldumu o başka tabi o zaman her sey yapılır. Beşik harici bir de salıncak gibi bisey bakmıstım hoşuma gitti , diğer odalarda kullanmak adına atayım da kızlar da bir yorum yapsın
Kullanışlı mı hiç bilmiyorum çünkü

Haklısın ama şu an bebek odası yapacağım oda eşimin çalışma odası o yüzden kullanmayacağım odayı döşememe izin vermez şimdi
Ayyyyy bide çalışma odasımı varrr ben kocaman yemek odamı bozuyorum oda çalışma odasını bozsun bebiş için neyseee zaten bi nüddet bende beşikde yatcağını sanmıyorum bebeğin

Bilinçaltı da olabilir evet
Ben hamile olmadan önce rüya görmüştüm ama
Kız erkek bebeklern içinden erkeği kucağıma alıyordum
Peşine hamile olduğumu öğrendim kaçışım yok sanırım

İşte oyuzden ben büyüyn beşik istiyorum hem gsnç odasıda oluyor biraz mantıklı gibi 8 yaşına kadar düşünmüyosun odasını Bakalkm bu gidişle alamıcM gibi pahalı baya at bencede söyler anneler

Ayyyyy bide çalışma odasımı varrr ben kocaman yemek odamı bozuyorum oda çalışma odasını bozsun bebiş için neyseee zaten bi nüddet bende beşikde yatcağını sanmıyorum bebeğin
Kız oğlanlar için oturma odamı bozdum salona taşındık bu sene, erkek olursa o da oraya kız olursa babasının çalışma odası

Hevesini anlıyorum
Ama bazı bebekler beşikte uyumuyor bilgin olsun:) misal benim kiz

Şuan olsaydım park beşik alırdım
Bebek doğduktan sonra durumuna gore alıcam alırsam eger. Ama park beşik
Kafa çarpma derdi yok
En rahatı :)

Kızlar bugun bebek odası takımlarına baktım gidip, dolap birde büyüyen beşik takım halde 10 bin tl dediler, eşim diyo 10 bin verirsem çocuğu elimde uyuturum bu fiyatlar ne bmyle diyo bilmiyorum artık napıcaz
Biraz büyüsün ondan sonra yaparsın annesi daha benim kızın odası yok park yatak da büyüdü yenide baza aldım tek kişilik ama kızım benle yatmayı tercih ediyor baza babasının oldu 5 6 yaşında oda yaparız herhalde evimizi alırız o zamanda döşeriz bakalım Allah nasip ederse insalllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…