2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynen canım öyle yapacağım bugünde işte tam yemekden sonraydı bakalim🥰
Hissedersin benimde 3.bende ara ara hissediyorum. Özellikle sessiz sakin bir ortamda toksam🥰 ama düzenli değil kesinlikle. Balon patlaması gibi tam olarak benimde ya da böyle minik birsey kıpırtısi. Pozisyon değişince hissetmiyorum muhtemelen uygunsa arada hissediyorum

Bir şey soracağım, eski pantolonlarına rahat girebilen ya da içinde rahat edebilen var mi? Kilo almadım ama şiştim ben, pantolonlar da olmuyor rahat. Ne giyeceğiz?
Ben kendime bu son aldığımla birlikte 3 tane tayt aldım 2si hamile taytı biri normal büyük beden aldım onu normal olan henüz gelmedi ama diğer ikisini denedim şunu çok beğendim. Pentinin termal tatları yapısında bir tık daha ince onun kadar sıcak tutmayabilir ama iç göstermiyor. Ve çizgisi diğerleri gibi ekleme olmadığı için baya belirsiz.

Eklentiler

• Screenshot_20220122_201521_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20220122_201521_trendyol.com.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 95
Erkekmi emin değilim ama benimde 2.oglumun 15 haftada böyle bir pozu vardı minicik falanda değildi doğunca😁 bezinden sürekli çiş taşıyordu az kaydırıp baglarsam🤣
Benim 2. Çok büyük gibiydi 40 çıkarken sünnet ettirince fındık kadar kaldı meğer gerisi deriymiş 🤣

Benim 2. Çok büyük gibiydi 40 çıkarken sünnet ettirince fındık kadar kaldı meğer gerisi deriymiş 🤣
Bende sünnet ettirdim 35 günde iyi ki öyle yapmışım bu arada😅 büyük öyle değildi yok gibi oldu sünnetten sonra ama küçük hala öyle yapısal demek😀

Hissedersin benimde 3.bende ara ara hissediyorum. Özellikle sessiz sakin bir ortamda toksam🥰 ama düzenli değil kesinlikle. Balon patlaması gibi tam olarak benimde ya da böyle minik birsey kıpırtısi. Pozisyon değişince hissetmiyorum muhtemelen uygunsa arada hissediyorum
Evet tam olarak hissettiğim şey içimde baloncuk patlamış gibi 🥰hissettim hissettim o zaman bende 😅eşime dedim de midendir diyor dedim midem aşağıdami yukarda 🤣🤣🤣o zaman bagirsaklarindir diyor inanamadi 😅

Evet tam olarak hissettiğim şey içimde baloncuk patlamış gibi 🥰hissettim hissettim o zaman bende 😅eşime dedim de midendir diyor dedim midem aşağıdami yukarda 🤣🤣🤣o zaman bagirsaklarindir diyor inanamadi 😅
Zaten arttıkça emin olacaksın🥰ama 20 haftaya kadar özellikle ilk gebelikte bir acaba mi oluyor. O yüzden ilk gebelikte geç hissedilir diyorlar bence. Yoksa aynı hisler hep🥰

Zaten arttıkça emin olacaksın🥰ama 20 haftaya kadar özellikle ilk gebelikte bir acaba mi oluyor. O yüzden ilk gebelikte geç hissedilir diyorlar bence. Yoksa aynı hisler hep🥰
Doğru söylüyorsun farkı odur muhtemelen 🥰sağolun valla merakdan ölürdüm kesin fikir edinemesem 🤣

Kızlar ben çok kullandım odayı ya neden kullanılmayacağını düşünüyorsunuz?
Yanımdan ayırıdğımda 8 aylıktı, eğer daha geç ayıracak olsaydımda üzülmezdim çünk ğeşyası oyuncağı, yıkadığımda hazırlaması, gündüz uyuması kendi odasında oldu hep falan bilmiyorum benim için olmazsa olmazdı.
Ben ikeadan yapmıştım ikea pahalı gibi gelir herkese ama bir çok dandik mahalle arası mobilyacısından daha uyguna gelmişti
Haklısın ama şu an bebek odası yapacağım oda eşimin çalışma odası 🤣 o yüzden kullanmayacağım odayı döşememe izin vermez şimdi 🤭
Bence imkan varsa yapılmalı canım yoncambenim yoncambenim ama çok firma gez dolaş dhaa uygununu bulursun mobilyacılar biraz kime ne denk getirirsek mantığında bence.

yoncambenim yoncambenim canım bende oda düşünüyorum sadece netten bakdim gidip gezmedik henüz ama bir arkadaşım aldı çilek den.gorerek beğenmiş ve kullanışlı görünüyor gercekden benimde hoşuma gtti detayliti atlayınca gidip bakacağım bende.alacagin paracalara göre fiyatı değişiyor tabiki.3 kapaklı dolap büyüyen beşik sifonyer 8007 TL oluyor iki kapılı alırsan 1500 falan daha az oluyor fiyatı.fikir olsun sanada bakarsan 🤗özellikle dolap içi düzeni benim çok hoşuma gtti bölmeleri çok var.

Annemle babam alıcak, yataklı büyüyen olanlardan alalım 8 yaşına kadar kullanır dedik.
Park beşiğide bizimkiler hiç sevmiyo annem diyo öne öyle yaa bezden yatakmk olurmuş😂😂 hiç sıcak bakılmıyo bizde😂😂 ama tabi çarpma derdi yok o güzel ,
Bizde yatmıcağını düşünüyoz ama işte heves😂😂
Benim büyüyen beşiğin büyük hali 90×190 yani normal yatak oluyor 8 yas değil 18 bile olsa kullanir😅 büyüyen yatak 3 kapaklı dolap komidin oyuncak dolabı bide sifonyer var içinde 6 sene oldu alalı hamileydim o zaman 4800 dü pahali gelmişti ama uzun yıllar kullanırlar. 6 senedir taş gibi yatak ekledim 2si beraber kullanıyor şuan. Oda kullanılmaz diyemem ben çok kullandım üstelik yatmadı hemen ayırmadim ama bezi kıyafeti oyuncağı gündüz uykusu derken çok çok kullanışlı oldu ben sürekli kullandım. Odasında yatırıp gece alıyordum ilk süreçte ayırırken de alışsın diye sonra tamamen geçti. Hiç pişman olmadım o kadar eşyayı ne yapardım bilmiyorum.

X