2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim yemek odam var onu çocuk odasına dönüştürücem öyle verende yok bzie 😂 belki veren olsa bende almazdım ama olmayınca mecbur bakıyorum bişi ama büyüyen beşik olunca sanırım, hem bebek hem genç odası ,,fiyatı büyük oluyor oyuzden herhalde🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Enn güzel veren varsa dediğini yapmak
Bir iki sene sonra kaldırıp kenara koyacağımız bir seye para da vermek istemiyorum açıkçası, başka bir ihtiyacını alırım o parayla. Kendi odası kuruldumu o başka tabi o zaman her sey yapılır. Beşik harici bir de salıncak gibi bisey bakmıstım hoşuma gitti , diğer odalarda kullanmak adına atayım da kızlar da bir yorum yapsın
Kullanışlı mı hiç bilmiyorum çünkü

Haklısın ama şu an bebek odası yapacağım oda eşimin çalışma odası 🤣 o yüzden kullanmayacağım odayı döşememe izin vermez şimdi 🤭
Ayyyyy bide çalışma odasımı varrr 😂😂😂 ben kocaman yemek odamı bozuyorum oda çalışma odasını bozsun bebiş için😂😂 neyseee zaten bi nüddet bende beşikde yatcağını sanmıyorum bebeğin😂😂

Bebek mesela biraz büyüdüğünde bunda durmaz mı örneğin salonda, uyumazken falan
Yoksa rüyamı görüyorum :KK45: E1E86CE1-12FF-4783-96E7-8D37E5FD36F6.png

Yaw bnm rüyalarım hep kiz hep pembe istediğim için bu kadar bastiriyor olabilir miyim 🙈
Gecen gece çocuğun senin cinsiyetin ne diye konusuyordum uyumusum o zaman bile bi kiz cocugu gordum uçağa falan biniyorduk erkek çıkarsa çok çok çok sok
Bilinçaltı da olabilir evet 🤣
Ben hamile olmadan önce rüya görmüştüm ama
Kız erkek bebeklern içinden erkeği kucağıma alıyordum
Peşine hamile olduğumu öğrendim kaçışım yok sanırım :KK53:

Bir iki sene sonra kaldırıp kenara koyacağımız bir seye para da vermek istemiyorum açıkçası, başka bir ihtiyacını alırım o parayla. Kendi odası kuruldumu o başka tabi o zaman her sey yapılır. Beşik harici bir de salıncak gibi bisey bakmıstım hoşuma gitti , diğer odalarda kullanmak adına atayım da kızlar da bir yorum yapsın
Kullanışlı mı hiç bilmiyorum çünkü
İşte oyuzden ben büyüyn beşik istiyorum hem gsnç odasıda oluyor biraz mantıklı gibi 8 yaşına kadar düşünmüyosun odasını🤦🏼‍♀️ Bakalkm bu gidişle alamıcM gibi pahalı baya at bencede söyler anneler

Ayyyyy bide çalışma odasımı varrr 😂😂😂 ben kocaman yemek odamı bozuyorum oda çalışma odasını bozsun bebiş için😂😂 neyseee zaten bi nüddet bende beşikde yatcağını sanmıyorum bebeğin😂😂
Kız oğlanlar için oturma odamı bozdum😅 salona taşındık bu sene, erkek olursa o da oraya kız olursa babasının çalışma odası 🤭

Benim yemek odam var onu çocuk odasına dönüştürücem öyle verende yok bzie 😂 belki veren olsa bende almazdım ama olmayınca mecbur bakıyorum bişi ama büyüyen beşik olunca sanırım, hem bebek hem genç odası ,,fiyatı büyük oluyor oyuzden herhalde🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Enn güzel veren varsa dediğini yapmak
Hevesini anlıyorum
Ama bazı bebekler beşikte uyumuyor bilgin olsun:) misal benim kiz 😂

Şuan olsaydım park beşik alırdım
Bebek doğduktan sonra durumuna gore alıcam alırsam eger. Ama park beşik
Kafa çarpma derdi yok
En rahatı :)

Kızlar bugun bebek odası takımlarına baktım gidip, dolap birde büyüyen beşik takım halde 10 bin tl dediler, eşim diyo 10 bin verirsem çocuğu elimde uyuturum bu fiyatlar ne bmyle diyo😂😂😂😂 bilmiyorum artık napıcaz🤦🏼‍♀️
Biraz büyüsün ondan sonra yaparsın annesi daha benim kızın odası yok park yatak da büyüdü yenide baza aldım tek kişilik ama kızım benle yatmayı tercih ediyor baza babasının oldu 5 6 yaşında oda yaparız herhalde evimizi alırız o zamanda döşeriz bakalım Allah nasip ederse insalllah 🙏🙏🙏

X