2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bebek mesela biraz büyüdüğünde bunda durmaz mı örneğin salonda, uyumazken falan
Yoksa rüyamı görüyorum Eki Görüntüle 2993680
Benim arkadaşımda var çok kullanışlı değil hiç kullanamadıbende Tiny love var ben evin her yerine taşıdım. Hatta 6 ay yatağımın yanında kullandım. Çok kullanisliydi. Oba benzer bbaby plus un var o biraz daha yüksek istersen onlara da bak.

Bende bu tarz mı yoksa elektrikli ana kucagı mı alsam diye düşünüyorum diger herseyimiz ablasından kalacak zaten

Tecrübeli anneler sorum ozellikle sizlere az önce böyle karnımın altında sol tarafta böyle balon patlaması gibi bişey oldu ama sadece 1 kere.bu bebek mıdır ki ben mi heveslendim yok yere 15+3 um bugün mumkunmu acaba ilk gebelik bişey anlayamadım hiç .

Olabilir minik pıtpıtlar, kanat Çırpışı gibi bi şeyler

Olabilir minik pıtpıtlar, kanat Çırpışı gibi bi şeyler
Yaaa çok tatlı tamda program bu yazıyı yazmisdi eşimle konuşuyorduk hissediyormusun diye sordu yok dedim ondan biraz sonra oldu psikolojik mi acaba diycemde hissettim yani balon patlamış gibi bişey oldu

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-22-19-59-12-150_tr.com.happydigital.happymom.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 50
Yaaa çok tatlı tamda program bu yazıyı yazmisdi eşimle konuşuyorduk hissediyormusun diye sordu yok dedim ondan biraz sonra oldu psikolojik mi acaba diycemde hissettim yani balon patlamış gibi bişey oldu
Ben de hissediyorum hatta bir kaç haftadır, doktora söylesem imkansız diyebilir ama 3. Gebeliğim ben hissettiğime eminim
Tabi her an değil günde 1 2 defa falan

Annemle babam alıcak, yataklı büyüyen olanlardan alalım 8 yaşına kadar kullanır dedik.
Park beşiğide bizimkiler hiç sevmiyo annem diyo öne öyle yaa bezden yatakmk olurmuş hiç sıcak bakılmıyo bizde ama tabi çarpma derdi yok o güzel ,
Bizde yatmıcağını düşünüyoz ama işte heves

Ayyyy amin inşallah Bakalım artık doğana kadar çok var bişiler düşünücez

Ben de hissediyorum hatta bir kaç haftadır, doktora söylesem imkansız diyebilir ama 3. Gebeliğim ben hissettiğime eminim
Tabi her an değil günde 1 2 defa falan
Evet artık sen tecrubelisin bu konuda masallahher gün hissedilir mi acaba bundan sonrasında ki bu ilkdi

Aaaa bu program yalancıymış ya Ben tam 13 haftalığım bana da aynısını göndermiş

Eklentiler

• A142041C-2792-4341-B7B6-47D5BAE420BC.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…