2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar kan sulandirici igne raporum var bugun yenisini alma gunumdu para talep edilmedi eczaneden bir tl bile vermedim bilginiz olsun onceden para mi aliniyodu diye sordugumda evet aybasi oyle bir durum oldu o donemki hastalardan kesinti ucreti aldik diye yanit verdiler ama sonrasinda yeniden duzenlenmis ve bu durum iptal olmus

Hapsırdım biraz önce sag kasıgıma bir agrı girdi anlatamam 5 dk da anca toparladım normalde öksürür hapsırırım ilk defa oldu cok kötü oldum yaa benim gibi olan oldu mu ya

Bir şey soracağım, eski pantolonlarına rahat girebilen ya da içinde rahat edebilen var mi? Kilo almadım ama şiştim ben, pantolonlar da olmuyor rahat. Ne giyeceğiz?

Bir şey soracağım, eski pantolonlarına rahat girebilen ya da içinde rahat edebilen var mi? Kilo almadım ama şiştim ben, pantolonlar da olmuyor rahat. Ne giyeceğiz?
Hamile pantolonu :KK53:
Benim kapanıyor ama düğme rahatsız ediyodu çok
Ben de hamile pantolonu aldım çok rahat ettim

Kızlar bugun bebek odası takımlarına baktım gidip, dolap birde büyüyen beşik takım halde 10 bin tl dediler, eşim diyo 10 bin verirsem çocuğu elimde uyuturum bu fiyatlar ne bmyle diyo😂😂😂😂 bilmiyorum artık napıcaz🤦🏼‍♀️
Hey maşallah 😵‍💫
Ben beşik almıyorum, yakın bir arkadaşım kızına oda yapacak şimdi ahşap beşiğini bana veriyor. Zaten dolap konusunda sıkıntım da yok. Direkt odasına alırım her şeyini ileride büyüyünce. Şimdi oda yapmayı düşünmüyorum

Kızlar bugun bebek odası takımlarına baktım gidip, dolap birde büyüyen beşik takım halde 10 bin tl dediler, eşim diyo 10 bin verirsem çocuğu elimde uyuturum bu fiyatlar ne bmyle diyo😂😂😂😂 bilmiyorum artık napıcaz🤦🏼‍♀️
Çok pahalı ya, benim dolap ihtiyacım yok ama artık park beşik alıp 2 yaşında kadar idare ederim sonra oda yapıcam inşallah

Iyi aksamlar kızlar.ben de geldim araniza:)bugün cinsiyeti de öğrendik,kızımız oluyor😍7 yıl sonra tedaviyle Rabbim nasip etti çok şükür.insallah hepimiz sağlıcakla kucagimiza alırız,bu güzel duyguyu yasatana şükürler olsun🤗
Gel gel burda bolca damat var :KK70: biri de benimki sanırım

Hey maşallah 😵‍💫
Ben beşik almıyorum, yakın bir arkadaşım kızına oda yapacak şimdi ahşap beşiğini bana veriyor. Zaten dolap konusunda sıkıntım da yok. Direkt odasına alırım her şeyini ileride büyüyünce. Şimdi oda yapmayı düşünmüyorum
Benim yemek odam var onu çocuk odasına dönüştürücem öyle verende yok bzie 😂 belki veren olsa bende almazdım ama olmayınca mecbur bakıyorum bişi ama büyüyen beşik olunca sanırım, hem bebek hem genç odası ,,fiyatı büyük oluyor oyuzden herhalde🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Enn güzel veren varsa dediğini yapmak

Arkadaşlar merhaba. Doktorum izinde pazartesiye kadar beklemem lazım. 4 lu tarama testi sonuçları bunlar. Sizce normalmi arkadaşlar bi yorumlar mısınız

Eklentiler

• Screenshot_20220122-184732~2.png
    Screenshot_20220122-184732~2.png
    15,8 KB · Görüntüleme: 63
8 haftalik hamileyken bile sığmıyordum ben şimdi hiç olmuyo popisten gobisten çok büyüdüm ben

Dun hastane formalarımı giydim belki çalışmaya başlarım diye yok olmadı valla

Hamile tayti giyiyorum iyi oluyor

Çok pahalı ya, benim dolap ihtiyacım yok ama artık park beşik alıp 2 yaşında kadar idare ederim sonra oda yapıcam inşallah
Emin ol ozman dahada pahalı olur🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Geçen sene daha kendi yatak odamı 10 bine aldım
Çocuk odasının fiyatının böyle olması şaşırttı🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

X