2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hatta türklüğn bir kanıtı demişti asyalı ırkların böyle olur tam Türk kızı olacak demişti dediği gibi esmer güzeli oldu ben sarısını mesala hiç üzülmedim kafamada takmadım unuttum resmen ilk defa down sendromlu olmasını duydum yaa anneyi üzen seyleri söylemesin kimse saglıklı olur annesi hiç korkma

Aynen jel olarak koydum bi karton pardağa fln başka bişiye dök öyle at dolaba,

Çekirdekleride bardağa koy üstünü geçicek kadar su koy bi kaç gün bekle kendi kendine jel oluyo zaten, bi kaç tanede sadece çekirdeğinden koy kenara depolayalım öyle
Peki jel yaptığını da buzluğa mı attın? Jel olarak mı dondurdun yani?

Oksapar iğne kullananlara bilgi veriyim
Bugün dört kutu yazdı Dr eczaneden aldım bir kuruş dahi ödemeden çıktım
Parayla alanlar eczaneyi şikayette bulunsun bence
Merhaba ben de oksapar kullanıyorum. İlacı dört kutu olarak nasıl alabiliyorsunuz raporunuz mu var?

Yok valla bildiğin gibi , bi baktım geçen hafta pazardan beri yazmamışsın, merak ettim
İyi olmaya calisiyorum herks cinsiyet ogrenmis galiba ben ogrenemedim onun morel bozuklugu gecmiyor hala .. etrfmda benden geride olanalr bile ogrendi doktorumu degismeye karar verdim.. bidahaki ay gidicem insAllah bakalm birde detayliya devlette randevu bulamiyorum bulabilen varmi acaba

Yok kiz bizler daha ogrenmedik ogrenenlerin cogu nift testiyle ogrendi bazisida ultrasonla ama bizler ogrenmedik daha subatta gidicez çoğumuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…