2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar ben sabaha göre daha hastayım ya
Ateşim çıkacak gibi, halsizim ve boğazım acayip acıyor çok tahriş olmuş gibi hissediyorum sanki bağırmışım da boğazım yırtılmış gibi
Evin soğuk mu ? Ben gece soğuk soluduğumda böyle anlattığın gibi oluyorum. Bademcik de yok ben de hemen tahriş oluyo zaten.
Kendine biraz takviye yap. Ben sabahtan beri çorba ıhlamur vs 3 kere ter attım daha iyiyim sabaha göre.

Herşey den korkar oldum 35 yaşında kadidim çocuk gibiyim aradan 13 sene geçince ilk hamilelik gibi
Bende aynıyım 38 yaş
Doktorum diyor ki sen ilkinde böyle değildin niye bu kadar paniksin niye herşeyi takıyorsun
İlkinde bilmiyordum hiçbirşey
Sonra yıllarca hastanede çalıştım hemde kadın hastalıkları ve doğumda neler gördüm ne olaylar ne vakalar vs vs herşeyi bilince daha çok korkuyorum şimdi

Bilmiyorum ki canım herşeyi kafaya takar oldum kim ne derse öyle deyince ben resim yüklemesini bilmiyorum bende sonuçları geçen hafta atacaktım buraya yaşımda 35
Yas riski tek başına hiçbir şeyi belirlemez. Kombine riske bakmak gerekir. Bence risk olsa Dr unuz anında bilgi verirdi. Hiç takılmayın Yaşım 33. Benim de var riskim bence bu değerlerin değişmesi lazim. Artık insanlar şartlar gereği erken yaşta anne baba olmuyor ya da olamıyor

Evet ilk çocuğumda cahildim internet yok nasıl oldu doğdu unuttum şimdi herşeyden nem kapar oldum geçen sene düşük yaptım onların korkusu yaşta aldı başı gidiyor hayırlı doğumlar imiş olsun tüm grupça

Çok güzel bayıldım aldıklarına. acayip heveslendim cinsiyeti netleştirip başlayayım.
Ben de netleştiremedim ki daha. Ama 12+6 da %70 kız dedi. İçimden hala acaba erkek çıkaemı diye geçmiyo da değil ama değişmez heralde
Bayagi da bise almışım eferim bana çocuk donsuz ama gerisi tamam
Boşver daha don giymeye çok var zaten

Şu mochi yi merak ediyorum. Kullanışlı mıdır acaba? Okudun mu yorumları?
Ya şu mochi’yi çok merak ediyorum, tecrübe eden var mı burada
Mochi mükemmel bi alet kızlar. Keşke doğumdan önce alsaydım ben de. Bir sürü süt depolardım. Kendi kendine sağım başlatmıyo ama bebek emerken ya da tek göğsü elektrikliyle sağarken diğerinden inanılmaz süt çıkarıyo. Elektrikli olan 30 ml bile çıkaramamıştı ama mochi 50 ml çıkarmıştı.

Oksapar iğne kullananlara bilgi veriyim
Bugün dört kutu yazdı Dr eczaneden aldım bir kuruş dahi ödemeden çıktım
Parayla alanlar eczaneyi şikayette bulunsun bence
Merhaba hangi ildesiniz?Ben şu an bulamıyorum eczanelerden iğneyi.

Ayvacı kızlar toplanın bakalım Kayınvalidem ayva almış bana, bu çekirdekleri şimdiden mi suya koyup jel yapayım? Yoksa çekirdekleri tek başlarına buzlukta dondurup zamanı gelince mi jel haline getireyim?

Ayvacı kızlar toplanın bakalım Kayınvalidem ayva almış bana, bu çekirdekleri şimdiden mi suya koyup jel yapayım? Yoksa çekirdekleri tek başlarına buzlukta dondurup zamanı gelince mi jel haline getireyim?
Bence ne olur ne olmaz iki farklıda yap, ben ikisinide yaptım koydum her türlüsünü denemek koymak lazım

Benden 300 aldı bi kac kişiden alınmamış bi kaç kişiden alınmış ben de anlamadım neye göre alındı ya da alinmadi önceden bi kuruş vermiyordum şimdi biri diyor aldı biri diyor almadı
Sağlık ocağına mı yazdırnız , raporla mı aldınız?Raporla aldığınızda fark çıkmıyor bildiğim.Aile hekmi reçete yazarsa çıkıyor.

Ben jel yapıp attım dolaba. Ama sonra bir ayva yedim sadece çekirdeği azdı onları da öylece koydum buzluğa

Göğüsümüzü sağdığımızda en fazla sütü ne kadar saklayabiliyoruz bozulmadan

Sağlık ocağına mı yazdırnız , raporla mı aldınız?Raporla aldığınızda fark çıkmıyor bildiğim.Aile hekmi reçete yazarsa çıkıyor.
Bi yıllık raporum var canım yani direk kimlik ile alıyorum iki ay kuruş ödemeden aldım ama bu ay fiyat çıktı şimdi geri iade alacağım pazartesi falan gidip ama öbür ay yine fiyat isterler mi anlayamadım çünkü biri istedi diyor biri istemedi diyor
Tavuk suyu çorba mesela bol acılı limonlu, terletiyor çok iyi geliyor
Ihlamur bal zencefil
Bol meyve
Yarın Tavuk suyu çorba yapayım madem canım, nane limon ıhlamur Tarçın kaynattim içtim bi fincan, zencefil yok, esime diyeyim de yarın işten gelirken alsın, ya bol meyve yemek mantıklı da dr bana meyveyi yasak etti kesinlikle akşam olmamak şartıyla günde 1 ,insülin direnci var diye galiba

Bende o mantıkla aldim insallah bende memnun kalırım
Göğüsümüzü sağdığımızda en fazla sütü ne kadar saklayabiliyoruz bozulmadan

Eklentiler

• images.jpeg-2.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…