2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İyi olmaya calisiyorum herks cinsiyet ogrenmis galiba ben ogrenemedim onun morel bozuklugu gecmiyor hala .. etrfmda benden geride olanalr bile ogrendi doktorumu degismeye karar verdim.. bidahaki ay gidicem insAllah bakalm birde detayliya devlette randevu bulamiyorum bulabilen varmi acaba
Ahhh şu randevular beni benden aldı artık 🤦‍♀️

Yok kiz bizler daha ogrenmedik ogrenenlerin cogu nift testiyle ogrendi bazisida ultrasonla ama bizler ogrenmedik daha subatta gidicez çoğumuz
Ay benim kuzenm ogrendi 15 haftalk etrfa ogrenen komsular var kesin demis doktorlar bide degismez demis yani bende sorun bi bende zannediyodum :KK70: 🤪

Kızlar emzik aldım. Kullananların çoğu memnun.😀

Eklentiler

• Screenshot_20220121-232150_Trendyol.jpg
    Screenshot_20220121-232150_Trendyol.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 60
İyi olmaya calisiyorum herks cinsiyet ogrenmis galiba ben ogrenemedim onun morel bozuklugu gecmiyor hala .. etrfmda benden geride olanalr bile ogrendi doktorumu degismeye karar verdim.. bidahaki ay gidicem insAllah bakalm birde detayliya devlette randevu bulamiyorum bulabilen varmi acaba
Valla ben detaylı için hiç bakmadım bile nasıl randevumalınıyo bilmiyorum bile hangi bölüm🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Merak etme bende tam bilmiyorum bakalım 4 şubatta gidicem daha var benimde oda göstercekmi göstermicenmi belli değil, bozma oyuzden moralini, bencede kesinlikle doktorunu değiştir, bende göstermesse uğraşın fln dicem alışverş yapıcam dicem, ilgili doktorlar ilgileniyo yürütüyo bişi yapıyo çocuk pozisyon değiştirto yani🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Habire habire gidemeyiz sonuçda🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

X