2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Darısı başımıza inşallah 🤗 cevaplarınızla içime su serptiniz çok teşekkür ederim :KK200: parlaklığın olduğu bebeklerin %20sinde down sendromu olduğunu öğrenince ağlamam durmamıştı şimdi mesajları gördükçe sakinlestim:KK68::KK200:
Hatta türklüğn bir kanıtı demişti asyalı ırkların böyle olur tam Türk kızı olacak demişti dediği gibi esmer güzeli oldu ben sarısını mesala hiç üzülmedim kafamada takmadım unuttum resmen ilk defa down sendromlu olmasını duydum yaa anneyi üzen seyleri söylemesin kimse saglıklı olur annesi hiç korkma 🙏🙏

Aynen jel olarak koydum bi karton pardağa fln başka bişiye dök öyle at dolaba,

Çekirdekleride bardağa koy üstünü geçicek kadar su koy bi kaç gün bekle kendi kendine jel oluyo zaten, bi kaç tanede sadece çekirdeğinden koy kenara depolayalım öyle💪🏻💪🏻😀
Peki jel yaptığını da buzluğa mı attın? Jel olarak mı dondurdun yani? 🤔

Bi yıllık raporum var canım yani direk kimlik ile alıyorum iki ay kuruş ödemeden aldım ama bu ay fiyat çıktı şimdi geri iade alacağım pazartesi falan gidip ama öbür ay yine fiyat isterler mi anlayamadım çünkü biri istedi diyor biri istemedi diyor :KK64::KK64:

Bir kişi daha demişti oksapar için eczane isterse fark alacak eczacının insiyatifinde diye.

Yok valla bildiğin gibi😍 , bi baktım geçen hafta pazardan beri yazmamışsın, merak ettim 😍😍
İyi olmaya calisiyorum herks cinsiyet ogrenmis galiba ben ogrenemedim onun morel bozuklugu gecmiyor hala .. etrfmda benden geride olanalr bile ogrendi doktorumu degismeye karar verdim.. bidahaki ay gidicem insAllah bakalm birde detayliya devlette randevu bulamiyorum bulabilen varmi acaba

İyi olmaya calisiyorum herks cinsiyet ogrenmis galiba ben ogrenemedim onun morel bozuklugu gecmiyor hala .. etrfmda benden geride olanalr bile ogrendi doktorumu degismeye karar verdim.. bidahaki ay gidicem insAllah bakalm birde detayliya devlette randevu bulamiyorum bulabilen varmi acaba
Yok kiz bizler daha ogrenmedik ogrenenlerin cogu nift testiyle ogrendi bazisida ultrasonla ama bizler ogrenmedik daha subatta gidicez çoğumuz

X