2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ahhh şu randevular beni benden aldı artık

Yok kiz bizler daha ogrenmedik ogrenenlerin cogu nift testiyle ogrendi bazisida ultrasonla ama bizler ogrenmedik daha subatta gidicez çoğumuz
Ay benim kuzenm ogrendi 15 haftalk etrfa ogrenen komsular var kesin demis doktorlar bide degismez demis yani bende sorun bi bende zannediyodum

Valla ben detaylı için hiç bakmadım bile nasıl randevumalınıyo bilmiyorum bile hangi bölüm
Merak etme bende tam bilmiyorum bakalım 4 şubatta gidicem daha var benimde oda göstercekmi göstermicenmi belli değil, bozma oyuzden moralini, bencede kesinlikle doktorunu değiştir, bende göstermesse uğraşın fln dicem alışverş yapıcam dicem, ilgili doktorlar ilgileniyo yürütüyo bişi yapıyo çocuk pozisyon değiştirto yani Habire habire gidemeyiz sonuçda

Arkadşım var 5. Ye hamile, ilk günki hevesle balon patlattı izledim şimdi videosunu valla helal bu insanlardaki heyecana, benim daha ilk hiç böyle yapmadım bide oda 11 haftalık fln, ne ara büyüdüde öğrendi maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…