2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İkinci ve üçüncü gebelik yaşayan arkadaşlar göbeğiniz ilklere göre çabuk çıktı mı ya benimki baya baya büyük ve iki gündür sağ sol ve tam karnımın ortasında sertleşmeler oluyor hareket mi kasılma mi çözemedim yarın Dr u arayıp sorcam

İkinci ve üçüncü gebelik yaşayan arkadaşlar göbeğiniz ilklere göre çabuk çıktı mı ya benimki baya baya büyük ve iki gündür sağ sol ve tam karnımın ortasında sertleşmeler oluyor hareket mi kasılma mi çözemedim yarın Dr u arayıp sorcam
Evet benm 2. Gebeliğim şuan sanki 4 5 aylık hamile gibiym baya baya çıktı artk kipirti diyelim hareket deyil de yattm zaman hissediyorm şu son 2 3 gündür otururkende boylr çok az hissediyorm

Üç gündür birden şişti ne bilmiyorum bebekmi

Üç gündür birden şişti ne bilmiyorum bebekmi
Aynen benimde son 4 5 gündür hızlı büyüdü
Hareketleri minik minik bende hissediyorum ama dün ve bugün bır tarafa toplanma gibi oluyor elledigimde sert baya diğer taraf boş mesela
Oyüzden acaba kasılma mi diye endişe ettim
Yarın dr.u arayıp söyleyeceğim 2 dk boşlukta bı baksın

Benim hala belli değil😅 kilo da alamadım belki ondandır. Eksi 2 kilodayim

Evet benm 2. Gebeliğim şuan sanki 4 5 aylık hamile gibiym baya baya çıktı artk kipirti diyelim hareket deyil de yattm zaman hissediyorm şu son 2 3 gündür otururkende boylr çok az hissediyor

Evet benm 2. Gebeliğim şuan sanki 4 5 aylık hamile gibiym baya baya çıktı artk kipirti diyelim hareket deyil de yattm zaman hissediyorm şu son 2 3 gündür otururkende boylr çok az hissediyorm
Zaten büyüdü göbek hele yemek yediğimde daha da geriliyorum
Bir kaç ay sonra düşünemiyorum halimi😁

IMG-20220121-WA0016.jpg
IMG-20220121-WA0020.jpg
bebeğim cinsiyeti belli oldu, nasipse erkek 😍

Bilmiyorum ki canım herşeyi kafaya takar oldum kim ne derse öyle deyince ben resim yüklemesini bilmiyorum bende sonuçları geçen hafta atacaktım buraya yaşımda 35
Ne biliym hani benm yaşım 26 yaş riski 26 yas a göre bira değişik geldi zaten sonucun geç çıktığı için doktoruma soramadım yarin sabah ona sorcam ama icim rahatlasın diye atmistm bende ben bi sknti olcagini dusunuyorm sende öyle düşün öyle olsn kalbini ferah tut🤲🏻😍🤗

Zaten büyüdü göbek hele yemek yediğimde daha da geriliyorum
Bir kaç ay sonra düşünemiyorum halimi😁
Evet akşam yemek yedikten sonra evde biraz dolasmazsam sabah a kadar yatamıyorum 😂😂😂😂 oğlumda da erken çıkmıştı ya benm iç karınla alakaliymis birazda benm çok dar son ayim da gören ikiz mi diyodu 😂😂😂😂

X