2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İnşallah alabilirsiniz eczacıya ilacımı söyleyince direk konu hakkında bilgilendirdi bizdekiler eski ama yeni olan eczaneden alırsanız sağlık ocağına tekrar yazdırın ücret vermeyin diye
Sizin eczanızda uyarabilirdi işine gelmedi şimdide zırlıyor
Şükür geri aradı beni yardımcı olacaklar sanirim eczacı odasını aramış , artık yeni ignelerden de fiyat alinmayacak sadece o hafta bi karışıklık olmuş sanırım o da beni buldu

Kumaşı çok güzel görünüyor 😍 Kızlar ben alışveriş konusunda baya bir kararsızım. Acaba Nisan Mayıs gibi mi alışveriş yapsam diyorum. Acaba baharda daha çok yaz ürünü çıkar mı? Sanki şimdiden alırsam sonra yeni ürünleri kaçıracakmışım gibi geliyor 😁 Ya da bu yenidoğan, 0-3,0-6 ay arası olan kıyafetler hep standart mı?
Ben o yüzden toplu bir alışveriş yapmıyorum, tek tük hoşuma giden şeyleri gördükçe alıyorum.
Şuan dediğin gibi pek yazlık ürün yok zaten mağazalarda ama olanlarda deliii indirimli.
Antebies organik zıbınları 9.90dan aldım mesela ebebekten
Cartestan şortlar aldım yine baya ucuza yazlık diye sanırım 50şer liraya koymuşlar sezonda 150 olacağına eminim böyle önüme reklam çıktıkça denk geldikçe falan alıyorum.
Bu müslin tulumlara da bayılıyodum 100₺ 30₺ vermiş trendyol bildirim geldi hemen aldım yoksa sezonda çıkacak şeyleri görmeden tamamlamam bende içim kalır

Günaydın üşütmüşüm:hasta: zaten var olan bel ağrım iyice arttı.
Sabahtan bu yana iki kez ter attım, bi tık daha iyiyim
Aman dikkat edin kızlar
Şu havaların ısınmasını dört gözle bekliyorum :110:
Ben kızımın yatağı peteği yanında sırtımı oraya yaslayıp uzanıyorum çok iyi geliyor. Geçen gün sanki belim tutulmuş gibi ağrıyordu o sanki geçirdi ama ısınınca sıkı giyindim üstümü sende öyle yap istersen yada sıcak su koy biraz ısınınca sırtına ceket geçir o sıcaklık rahatlatıyor.

Bu mide bulantısı hafifleyecegine artıyor kusmuyordum kusmaya başladım gececekmi bu kizlar ne olur bişey fdeyin yazamıyorum bile
Valla bitti diyemem ama hafifledi hala prilamı kullanıyorum bırakırsam belkide devam ederim kusmaya🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😔 cesaret edip bırakamıyorum
Sen içiyomusun

Kızlar merhaba e bebekte 23üne kadar. Bebek arabasi vs alınca çok mantıklı oluyor sonra o hediye çekleri 1 yıl geçerli diğer ihtiyaçlar için. 3000 olsa bebek arabasi 600 lira çek oda başka bir ihtiyaca eklenebilir.
16427679179312420952055157896443.jpg

Ya çok güzeller gule gule giysin insallah nerden aldin cok tatlılar

Sen kafanda neyi alacağına karar ver ona da ileriki zamanların riskli olacağını anlat anlar diye düşünüyorum ben bile 30undan sonraya çok bise bırakmayı düşünmüyorum bnm bi tane olduğu halde bi de sıcak olacakken
Teşekkür ederim canım 😊 marks&spencer,chakra,zara,h&m bunlar. Hepsini indirmde yakaladım 🤭

Kızlar merhaba e bebekte 23üne kadar. Bebek arabasi vs alınca çok mantıklı oluyor sonra o hediye çekleri 1 yıl geçerli diğer ihtiyaçlar için. 3000 olsa bebek arabasi 600 lira çek oda başka bir ihtiyaca eklenebilir.
Eki Görüntüle 2993052
Senin dediğin gibi oluyormu, sanki sadece 250 tl ye 50 hediye çekiyo oluyomuş gibi geldi
Senin dediğin gibi oluyosa mantıklı

X