2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şubatta kesin almaya başlıcam artık bende , dünde eşime dedim çokmgüzel şeyler var diye, niye almıyosun alsana diyo, dedim bekle indirimi bekliyoruz😂😂
Bende cinsiyet öğrenmeyi bekliyorum.
Bu yüzden çıkmamaya çalışıyorum çıktığım zaman indirim görüyorum.
Ve üzülüyorum kız için mi oğlan için mi alacam 🤷‍♀️

Kızlar cigitten aldım bunları, tek tek satılıyordu ben kendim kombinledim bence çok tatlı oldu ilk zamanlar için 😍 beyazı ve kahvesini daha çok istiyodum aslında ama beden yoktu bence sizde bakın belki stoklar yenilenir. çoook güzel geldi kalitesi
Kumaşı çok güzel görünüyor 😍 Kızlar ben alışveriş konusunda baya bir kararsızım. Acaba Nisan Mayıs gibi mi alışveriş yapsam diyorum. Acaba baharda daha çok yaz ürünü çıkar mı? Sanki şimdiden alırsam sonra yeni ürünleri kaçıracakmışım gibi geliyor 😁 Ya da bu yenidoğan, 0-3,0-6 ay arası olan kıyafetler hep standart mı?

Bende cinsiyet öğrenmeyi bekliyorum.
Bu yüzden çıkmamaya çalışıyorum çıktığım zaman indirim görüyorum.
Ve üzülüyorum kız için mi oğlan için mi alacam 🤷‍♀️
Sizin oranında sistemi bu yüzden kötü cidden yani 5 aylık çok büyük oluyor🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Kaçıncı haftaya denk geliyor yani söylemeleri 🤦🏼‍♀️

Doktoruma biraz daha bekleyebilirim dedim gerek yok dedi. 13 hafta dolunca ol dedi

Ben de olmak istiyorum zaten. Devlet hastanesindeki doktor 12 hafta bitince ol demişti. Özeldeki doktoru bekledim.

Akşam ağrın başlar şimdi. Benim ikinci daha çok ağrımıştı. Parol iyi geliyor..

Kumaşı çok güzel görünüyor 😍 Kızlar ben alışveriş konusunda baya bir kararsızım. Acaba Nisan Mayıs gibi mi alışveriş yapsam diyorum. Acaba baharda daha çok yaz ürünü çıkar mı? Sanki şimdiden alırsam sonra yeni ürünleri kaçıracakmışım gibi geliyor 😁 Ya da bu yenidoğan, 0-3,0-6 ay arası olan kıyafetler hep standart mı?
Ocak annelerinde okudum yenidoğanı en fazla 15-20 gün giydirebilmişler ben oyuzden genellikle 3-6 ay alıcam😀😀 zaten bizim bebekler serpilmesi kışa geliyo, sen şubattaki indirimi kaçırma yinede al bişicikler😀😀

Siz yazdıktan sonra sağlık bakanlığını aradim , onlar da 170 i aramami bildirdiler oraya kayıt açtım ücret alınıyor mu diye 3 güne dönüş olacak dendi sonra eczaneyi aradim yaklaşık 15 gün gün sizden ilac aldım oksapar benden 285 TL ücret aldınız ama alınmıyor deniyor dedim "o hafta bir karışıklık oldu alındı ama artık alınmıyor dedi , o zaman para iadesi istiyorum dedim , adam başladı bağırmaya ben soyguncu değilim suçlar gibi konuşmayın devlet bana parayla sattı ilacı o dönem ben de hakkım olanı aldım para iadesi mümkün değil ben de aricam 170 ben de madurum dedi , sakın olun falan dedim ama nasıl bağırıyor, faturamı istiyorum o gün vermemişsiniz dedim . Tc ve numaramı verdim faturam hazırlanınca gelip almak istiyorum dedim ama tek gitmem eşimle giderim adam bağırıp duruyor bakalım ne olacak faturamı almadan bi sey yapamazmisim yasal olarak. Alayım da oyle tekrar aricam 170 i
İnşallah alabilirsiniz eczacıya ilacımı söyleyince direk konu hakkında bilgilendirdi bizdekiler eski ama yeni olan eczaneden alırsanız sağlık ocağına tekrar yazdırın ücret vermeyin diye
Sizin eczanızda uyarabilirdi işine gelmedi şimdide zırlıyor

X