2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Senin dediğin gibi oluyormu, sanki sadece 250 tl ye 50 hediye çekiyo oluyomuş gibi geldi
Senin dediğin gibi oluyosa mantıklı
Oluyor daha öncede kullandım ben bu kampanyayı şimdi ihtiyacım yokta. Her 250 TL ye diyor o yüzden.😍

Ama tabi şu var şubat indirimleri başlayacak ondan bu kampanya o zamanda %28 yapıyor çok üründe gün gün

Valla bitti diyemem ama hafifledi hala prilamı kullanıyorum bırakırsam belkide devam ederim kusmaya🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😔 cesaret edip bırakamıyorum
Sen içiyomusun
Bende bırakmıştım ama arada vuruyor , değişik bi tat var ağzımda . Bişeyler sürekli yiyeyim de geçsin istiyorum o his …. Akşamları tek deneyin bi de , bende çok korkmuştum acaba gündüz kötü olurmuyum diye ama PRilam gerçekten mucizevi bi ilaç ..

Bende bırakmıştım ama arada vuruyor , değişik bi tat var ağzımda . Bişeyler sürekli yiyeyim de geçsin istiyorum o his …. Akşamları tek deneyin bi de , bende çok korkmuştum acaba gündüz kötü olurmuyum diye ama PRilam gerçekten mucizevi bi ilaç ..
Aynen cidden olmasa çook kötü olurmuşuz gibi, eğer böyle giderse 9 ay kullanırız gibi🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ İçmediğimde dedğin gibi çok kötü yapıyoru🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Ben kızımın yatağı peteği yanında sırtımı oraya yaslayıp uzanıyorum çok iyi geliyor. Geçen gün sanki belim tutulmuş gibi ağrıyordu o sanki geçirdi ama ısınınca sıkı giyindim üstümü sende öyle yap istersen yada sıcak su koy biraz ısınınca sırtına ceket geçir o sıcaklık rahatlatıyor.
Ben de şimdi bi şal kızdırıp belime bağlayacağım bakalım iyi gelir umarım

Çok teşekkür ederim ne olur dikkat edin banada oğlumun okulundan geldi iki asim var altı ay geçti ama aylardır enfeksiyon çekiyorum antibiyotik kullanıyorum bir aydır doktor aşıyı uygun görmemiş ti bütün gece nefes alamadım iki gündür uyuyamadım ambulans beni götürecekti eşim çok atesleniyo bırakıp gitmek istemedim çok zormuş ilk defa korono olduk istemsizce korkudan bütün gece göz yaşım dinmedi karnimda bebek olalı cekmedigimiz acı kalmadı bir aydır idrar torbam vajinadan dışarı sarktı üç aydır çok çekiyorum
Merhaba idrar yolu enfeksiyonunuz geçti mi acaba nasıl bir yol izlediniz ben de de enfeksiyon var 11 haftalık hamileyim bebeğe zarar verir diye korkuyorum antibiyotik fayda etmedi

Büyük talihsizlik yaşamışsin canım belki o ara yeni bir düzenleme yapılıyordur eczacida bunu kötü yönde kullanmış belliki
Tam bi hafta önce çok karışmıştı heryer oksapar a devlet el koydu corona için falan dendi ne bileyim artık devlet karşılamayacakmış dendi çok tuhaftı kimse bulamıyordu olsa para ile satardı başkası da, cidden yoktu başka semte bile gidip baktk
Ücret karşılığıyla alırken eczacım bana açıkca izah etti, normalde devlet karşılıyordu ama yeniyıldan sonra devlet bu ve bunun gibi birkaç ilacın ödemesini bıraktı bu nedenle aralık ayında stoğa alan eczanelerde ücret çıkmayacaktır, biz bu ilacı ocak ayında para ile stoğumuza alabildik onun da tutarı 92lira gibi birşeydir dedi. Maalesef o dönem hiçbir eczanede bulamadığımız için parayla dahi olsa almak durumundayız dedik ve aldık.

Stokçuluk bizim millet esnafının en iyi bildiği şey. Ya eczacılar ya da ilaç firmaları vermemiştir o dönem eminim..
Koronada da tedavide de kullanıldığı için ve şuan artan vakalar sebebiyle böyle bir durum olabilir diye yorumlamışlardı, hatta korona ilk çıktığı sene de benzer bir durum olmuş sanırım.

Ücret karşılığıyla alırken eczacım bana açıkca izah etti, normalde devlet karşılıyordu ama yeniyıldan sonra devlet bu ve bunun gibi birkaç ilacın ödemesini bıraktı bu nedenle aralık ayında stoğa alan eczanelerde ücret çıkmayacaktır, biz bu ilacı ocak ayında para ile stoğumuza alabildik onun da tutarı 92lira gibi birşeydir dedi. Maalesef o dönem hiçbir eczanede bulamadığımız için parayla dahi olsa almak durumundayız dedik ve aldık.
Ama artık alinmayacak düzelmiş diye duydum o da mı doğru değilmiş ya alınacakmiymis yani yine ücret, of biri bi sey başkası bi sey diyor hangisi doğru kizlar :KK48:

Kızlar benim düşük tehlikem vardı ama geçti şükür 15 haftalık olduk doktora dedim ben hep yatıyorum hayır hep yatmanı istemiyorum dedi eşim de izinliydi bi 4o dk yürüdüm sıkıntı olmaz sanırım
Doktor dediyse sorun olmaz sanırım. Doktorn dediği için yürüşüyüş yapmışsın nede olsa, hemde bebeğin o riskli zamanları geçmiş🙏🏻

X