2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kız gül ben o an fena oldum gülemedim🤣 Annemin boyle degisik lafları vardır 🤣🤣
Birsey diyeceğim annen neden takılıyor Türkiyede zaten di mi hazir toruna konacak hem. Kimseye açıklama geregide yok zaten görmüyorlar. Toplumsal baskı az olacak aslında şanslısın.

Birsey diyeceğim annen neden takılıyor Türkiyede zaten di mi hazir toruna konacak hem. Kimseye açıklama geregide yok zaten görmüyorlar. Toplumsal baskı az olacak aslında şanslısın.
Beni dusunuyo 40 yasına geliceksin hala cocuk bakıcaksin diyo. İki cocugunu dişinde buyuttun diyo gercekten cok zor zamanlar yasadım. Hala usanmadın mı gız sen ne kadar sevirsen uşah bahmayı diyir 🤣🤣🤣🤣

Parça parça bakınca da garip gelmiyor mu size de? Doktor kafasını gösterdi sonra aleti evirip çevirdi aynı bölgede bu sefer de pipiyi gösterdi. Ya hocam demin kafa bu dediniz şimdi aynı yerden pipi gösterdiniz emin miyiz falan demişim 😂 ultrason mantığını çözemedim bi türlü. En son mesela bağdaş kurmuş dedi ama pipiyi de gösterdi. Bağdaş kurduğu için cinsiyet görünmüyor denenler olmuş burda okuduğum kadarıyla 😅
Bu haftaya kadar tamamını görüyordum Bi seferde şimdi sığmıyor. Normalde göbek deliğimin kasık hizasından bakıyor ilk kez bu sefer hafif sağa kaydırdı. Ay ilerledikçe o gezindiği yerler artacak bebek büyüdükçe şimdilik mini minnaklar rn son limon kadardı galiba 😍🙏🏻

Beni dusunuyo 40 yasına geliceksin hala cocuk bakıcaksin diyo. İki cocugunu dişinde buyuttun diyo gercekten cok zor zamanlar yasadım. Hala usanmadın mı gız sen ne kadar sevirsen uşah bahmayı diyir 🤣🤣🤣🤣
Aynı durumdayız seninle. Ama ne yapam bende ceket atınca hamile kaldim bu gazla 4.dogurmasam bari😅

Ya alttan bakarken bile aslında bir teması olmuyor ki, eğilip bakmıyor bile ki onlar profesyoneller, onun işi bu bu konu fazla kafaya takılıyor.
Bir diğer konu da bu ikinci gebeliğim hiç alttan muayene edilmedim gebelik sırasında son haftalarda ki çatı muayenesi hariç oda isteğe bağlı bir şey zaten.
Aynen canım

Kızlar 4. ayın bitmesiyle ben bir ağırlaştım, oturduğum yerden kalkasım gelmiyor, nası geçecek bu 5 ay diyorum.

Eskiden yerimde duramazdım, şimdi oturduğum yerde uyuyasım geliyor :uykucu: Bi de aktif çalışıyorum yani ona rağmen.

Bi de ben kontrolsüz kilo alıyorum çünkü canım sürekli mantı börek istiyor :KK43:

Hayırlısıyla şu süreci bitirelim de
Hoşgeldinn beybiiiiiiiiii. Benim buralar kontrolsüz kilo mekanı 🤪 doğumdan hemen sonra sağlıklı diyet grubu kurucam takipte kal 💃💃
canım hiç sıkılma havalr düzelince yürüyüş yaparsın bak biz çalışıyoruz her günümüz corona mı olucaz diye geçiyor mesela üşüttüm 2 gün rapor almak için dr yalvarıyorum resmen :) rapor vermek istemiyorlar hamileyim deyip alabildim o da 2 gün toparlanmama yetti neyseki bol bol dinlen meyve ye bol bol su iç elma sirkesiyle gargara yap suyla seyreltip de ... ben hem ağıza hem burna çektim yakıyor biraz iyi geliyor mikrop kırıyor
Ben geçtiğimiz yaz çok büyük bir kararla istifa ettim ve kendi işimi kurdum şimdi onun üzerine bişiler yapıyorum ve iyiki evdeyim diyorum🙏🏻 gerçekten bu süreç zor geçermiş.

X