2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bugün kendi doktoruma muayne oldum son durumlardan sonra.. Hem karından hem vajinal muayne ile sağ kolunda diğerine göre kısalık ve elinde netlik olmadığı teşhis edildi yani elini göremiyor içe kıvrıkta olabilir veya anomali dr olabilir dedi. Her iki ihtimali de göz önünde bulundurcaz bundan sonraki süreçte. Genetik testleri yaptırmak istemedim ne olursa olsun bu bebeği doğurmak istiyorum dedim. Rabbimin bana hediyesi. Bilmiyorum süreç nasıl ilerler sağlıkla dünyaya getirebilir miyim.. 20. Hafta detaylı ultrasonu bekleyeceğiz. Şuan kan ilacı takviyesi ve vitaminlere devam. Benim nazlı bebeğimin cinsiyeti de erkek olarak kesinleşti sağlığı açısından içim buruk tabi yine de ne olursa kabulüm onu çok seviyorum

Umarım sadece ultrason cihazından kaynaklıdır ve sağ Salim doğar moralini bozma olumlu düşünmeye çalış, dua edelim her beraber ve güzel haberlerini alalım inşallah

Umarım sadece ultrason cihazından kaynaklıdır ve sağ Salim doğar moralini bozma olumlu düşünmeye çalış, dua edelim her beraber ve güzel haberlerini alalım inşallah
Amin canım benim vajinal muayne daha netlik kazandırıyor ya o yüzden artık inandım öyle olduğuna.. allahtan ümit kesilmez dermansız dert vermesin inşallah daha 5ay gibi uzun bir süremiz var ❤

Bence bilinçli bir ailede olacagi için çok sansli. Hiçbirimiz bu yola sadece sağlıklı bebek diyerek çıkmadık. Ayrıntılı ultrasona kadar bolca sadaka ver dua et. Öyle bile olsa hiç endişelenme herseyin tedavisi var artık.

Hanımlar birşey sormak istiyorum yüzünuz için nemlendirici veya bakim kremlerinizi gebelikten sonra değiştirdinizmi ne kullanıyorsunuz
Ben dün yeni bir krem aldım. Hamilelikten kurudum kaldım. O pürüzsüz cildim var ya pul pul dökülüyor, dökülen yerler kırmızı kırmızı kalıyor. Loreal aldım, hassas ve kuru ciltler için olanından. İçeriğine inan bakmıyorum yeter ki cildim düzelsin, artık canım acıyor kuruluktan

Sağ sağlim doğar inşallah bebiş inşallah ultrason kaynaklıdır , valla tam nazlı nedense içimden bi sorun olmadığınj düşünüyorum, dediğin gibi 20. Haftada herşey ortaya çıkar , moralini bozma hiç
Cinsiyetide hayırlı olsun

Kalbini karartma minicik bi kesenin içinde minicik bir eli görememe ihtimali her zaman vardır dua edelim oğluşun sağlıklı sıhhatli gelsin dünyaya inşallah

Amin canım benim vajinal muayne daha netlik kazandırıyor ya o yüzden artık inandım öyle olduğuna.. allahtan ümit kesilmez dermansız dert vermesin inşallah daha 5ay gibi uzun bir süremiz var ❤
Öyle olsa da hiç bir şey çözümsüz değil, senin gibi bir annesi olacağı için çok şanslı oğluşun

Yaa teşekkür ederim canım. Bilmiyorum biz inançlı bir çiftiz şöyle düşünüyorum rabbim dilediğine veriyor dilediğine vermiyor. Dilediğine sağlıklı veriyor sonra onu çöpe atıyorlar veya diri diri gömüyorlar neler duyuyoruz malesef allah onları bildiği gibi yapsın.. Dilediğine de dünyaya getiremeden geri alıyor. Ben bunları düşündüğüm zaman bana da bir can emanet etti şuan karnımda doğurmak nasip olur mu bilmiyorum. Doktor ilerde meslek hayatında vs sorun yaşayabilir bunları göz önüne alarak eşinle bir düşün dedi. Ben onun canına kıyamam dedim. Ne olursa olsun gerekirse ben onun sağ kolu olurum eli kolu olurum yine de kıymam. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin. Elimden geleni yapacağım inşallah

Allah razı olsun kuzum çok sağol inşallah hissettiğin gibidir sabırla sevgiyle bekliyorum yavrumu

Benim de cildim aynı durumda maalesef bugün doktoruma deodorant ve krem sordum bi kac marka yazdi bunlari araştır bitkisel bunlar dedi ama henuz araştiramadim

Kotu dusunmeyelim,insallah sag salim dogar bebegin. Kimse bunu bilemez kimse garanti edemez %100 saglikli bebekler dogurucaz diye. Allah beterlerinden korusun. Hakkimizdsa hayirlisi olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…