2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ayyyyy klimada yapanınca yine soğuk oluyor hee🥶 çalışırken sadece etkisi var dimi 🤦🏼‍♀️😀

Ben dün kemik suyuna çorba yaptım, bitmedi bugunde onu yicez😂😂
Ama ayvalık tostu muhabbetinden sonra, yarın bende sosisli goralı fln yapıcam menüde o var aklımda 😂😂😂
Senin ne var akşama
Of goralı o kdar çok yemek istiyorum kiii ama sosisi hiç önermiyorlar pişse dahi 🥲🥲🥲

Kotu dusunmeyelim,insallah sag salim dogar bebegin. Kimse bunu bilemez kimse garanti edemez %100 saglikli bebekler dogurucaz diye. Allah beterlerinden korusun. Hakkimizdsa hayirlisi olsun. ❤️
Amin canım benim inşallah dünyaya geldikten sonra da başımıza herşey gelebilir rabbim tüm melekleri kötülükten şerden korusun 🙏

Yaa teşekkür ederim canım. Bilmiyorum biz inançlı bir çiftiz şöyle düşünüyorum rabbim dilediğine veriyor dilediğine vermiyor. Dilediğine sağlıklı veriyor sonra onu çöpe atıyorlar veya diri diri gömüyorlar neler duyuyoruz malesef allah onları bildiği gibi yapsın.. Dilediğine de dünyaya getiremeden geri alıyor. Ben bunları düşündüğüm zaman bana da bir can emanet etti şuan karnımda doğurmak nasip olur mu bilmiyorum. Doktor ilerde meslek hayatında vs sorun yaşayabilir bunları göz önüne alarak eşinle bir düşün dedi. Ben onun canına kıyamam dedim. Ne olursa olsun gerekirse ben onun sağ kolu olurum eli kolu olurum yine de kıymam. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin. Elimden geleni yapacağım inşallah🙏😔
Her şey en ayrıntılı şekilde 20. hafta itibariyle görünecektir canım. Sizin için bir şok, beklenmedik bir durum olabilir ama çok mantıklı düşünüyorsun ❤️ Doktorun söylediğine katılmıyorum, bu düşünme gerektirecek bir durum değil, hele de sizin gibi bilinçli bir aile karşısında..

Önermiyolarmı abboowww ne yicez biz yaa🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Valla salamda önermiyolar sanırım ama ben geceleri acıkımca hep salam kaşar ekmek arası yapıyom, inşallah kötü birşey yapmıyorumdır🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️:KK17:
O kadar da saaapma yahu ye gitsin🤣 Ben hamile oldugumu bilmiyodum, bir sise sarap icmistim tabiki onermiyorum 🤓 Ama bazen tuaf seyler canimiz cekiyo nasil yemeyelim, yemeyelim de tasa mi donelim🤣😅

Önermiyolarmı abboowww ne yicez biz yaa🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Valla salamda önermiyolar sanırım ama ben geceleri acıkımca hep salam kaşar ekmek arası yapıyom, inşallah kötü birşey yapmıyorumdır🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️:KK17:
Salam sosis kesinlikle önermiyolar canım
Sosis zaten normalde de çok sağlıklı bir sey değil.
Sucuğa iyi piştiği sürece arada bir olabilir diyorlar bilmiyorum. Salamı bile pişirmek gerekirmiş.
Ben sadece hindi füme severdim bıraktım onu da.
Ama goralı çok istiyorum gerçekten. Belki doğuma yakın yerim :KK53:

Kızlar nasılsınız?
Dün giremedim önceki günü de hatırlamıyorum😬 Daha doğrusu girip okudum da bir şey yazmadım.
Anteplililili Anteplililili kız beni hiç merak etmemişsin herkesten yoklama alırsın benim yokluğum anlaşılmamış teessüf ederim😂
Yarın dr kontrolüm var çok stresliyim bugün geçmek bilmez bana hele yarın Allah yardımcım olsun🙄
Hem uzun zamandır görmediğim için sağlıklı mı bir sorunu var mı ense burun falan nasıl çıkacak stresi var hem de cinsiyeti belli olur mu stresi😅
Allahhh seni ya bu etiketledigim karilar 2 haftadir yoklardi hemen hemen sen 2 gun girmezsin ama 3. Gun buraya yazmadan durmazsin 🤣🤣 neyse bidahakine 1 gun yazmazsan hemen etiektliycem ona göre :halay::halay:

Her şey en ayrıntılı şekilde 20. hafta itibariyle görünecektir canım. Sizin için bir şok, beklenmedik bir durum olabilir ama çok mantıklı düşünüyorsun ❤️ Doktorun söylediğine katılmıyorum, bu düşünme gerektirecek bir durum değil, hele de sizin gibi bilinçli bir aile karşısında..
Doktorlar artık makine gibi davranıyorlar canım çünkü görevleri gereği tüm olasılıkları konuşmak gereği görüyorlar. Yani yarın öbür gün sen bana bu ihtimali söylemedin söyleseydin belki de doğurmayacaktım diyenler olacağı için.. Keşke gelen hastalarında duygularını, karakterini, yaşantısını bilseler.. Zaten ben ne olursa olsun doğuracağım test yaptırmak istemiyorum deyince gözlerindeki ışıkla içimdeki isteği ve beni anladığını hissettim. Keşke her insan bir olsa onlar da böyle sorunlar yaşamasalar..🤍

Foto atsana gerci ben yurtdisindayim ama merak ettim yinede 😬
Markası kanz orada da bulursun muhtemelen. Anne yanı olarak aldım ben. Yazlığa giderken falan rahat kullanırım diye.

Eklentiler

• Screenshot_20220119-170236_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20220119-170236_Hepsiburada.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 47
X