2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızceler ben de bugün randevu dan çıktım çok kısa sürdü devlet olunca kan tahlili idrar tahlili verdim cinsiyeti söylemedi haftaya tahlili sonuçları için gidip Vitamin ve magnezyum durumunu sorcam bakalım ❤🤲🏻 böbrek için üroloji ye yönlendirdi 15 gün sonraya ultrason günü verildi idrar istedi malesef daha erken verilmedi bekliycez bakalım

Benim de üçüncü günüm. Aynı şekilde benim doktorum da çok covidli gebesi olduğunu söyledi. Corasprin ve d vitamini verdi. Ateş tehlikeliymiş yükselirse acile git parol taksınlar serum olarak dedi. Ama ben ilk gün sonuç çıkmadan zor geçirdim. Ateş üşüme felaketti. Şimdi endişe ediyorum bebeğim için🥺
Öksürüğünüzde var mı

Canım senin mesajı tekrar bulup yazmak istedim ben bugün ankara da 8 - 9 eczane gezdim anca buldum oksapar i . 3 kutuya 300 küsür fiyat ödedim. Senin bahsettiğin durumu da söyledim adam açık konuşucam dedi " bize önden yazı geldi değil fiyat kalkması şubat da %30 zam gelecek oksapar a kesinleşti " dedi.. gazamız mübarek olsun yani alınacakmış fiyat hem de zamlı raporlu da olsan malesef

Canım bugün eczaneme gittim 6 kutu oksabar aldim ve çok cüzi bir fiyat farki ödedim senin söylediğini sordum bizim stoğumuz var ilac zamlanacak ama fiyat farki alinmayacak firma piyasaya ilaci az sürdüğu icin böyle oluyor fark ödenmemesi lazim dedi ben ödemedim anlyacağin haber vereyim dedim

Canım bugün eczaneme gittim 6 kutu oksabar aldim ve çok cüzi bir fiyat farki ödedim senin söylediğini sordum bizim stoğumuz var ilac zamlanacak ama fiyat farki alinmayacak firma piyasaya ilaci az sürdüğu icin böyle oluyor fark ödenmemesi lazim dedi ben ödemedim anlyacağin haber vereyim dedim
Valla ben 300 TL ödedim benden aldılar 🤷🏻‍♀️ Hem de 3 kutuya

Teşekkür ederim Allah razı olsun, tüp bebek olduğu için düzeltmeleri yaptı hoca , belki o kalmış olabilir .. Zaten bu görüntü geçen haftaya ait .. Bugün tekrar kontrolde aynı görüntüyü yakalayınca bunu paylaşayım dedim
Yok şeyden dolayı merak ettimde benimde 12+0 erkeğe benziyo dedi p’pi benimde bmyle çıkmıştı, demekki değişme ihtimali yok erkek 😍 😍😍 ahhh bebişkolar:emir_bebek:

Son düzenleme:
Hanımlar ...
13+5 'den bir pipi görüyorsunuz .. 🤣
Bugün doktorumuz zarfa koydu ,aile arası minimal bi kutlamadan dolayı yiğenimin ısrarı sonucu ama şu fotoğrafa göre bize süpriz olmayacak
Eski resim demeseniz ben buna kız derdim 🤭 benim kızımda da böyleydi çünkü 🤭
Öksürüğünüzde var mı
Yok canım öksürük şükür

19.01.2022 tarihli, no'lu receteniz Sahinci Eczanesi () tarafindan karsilanmis olup, 6 kutu ilac ve 7,32 TL katilim payi/fiyat farki vardir B001
Hatta bana SGK dan gelen mesajda bu anlamadim gercekten
Ayni mesaj bende de var canım 11 TL katılım payı mesaji ama ek olarak 290 TL ödedim kutu başına 90 küsür aşağı yukarı vallahi bilmiyorum kafalarından para alamaz bu eczaneler herhalde yasaktır neye göre aldı bilmiyorum özellikle raporum var dedim ama artık alınacak dedi boş yere para aldıysa haram zıkkım olsun ne diyim

Benimki de geçen gün
Her zamanki sorusunu sordu
" bu dünyada en çok sevdiğin insan kim?"
E biliyorsun zaten dedim.
" 2.en sevdiğin kim? " bilmem kim? Dedım.
Karnımı gösterdi 😀
Hergün gelip seviyor
Aşırı sabırsız
Büyük konuşmak gibi degil ama ben kıskancagını sanmıyorum. Pek kıskanan bir cocuk degil. Misal yeğenim gelir ikimiz alırız ortaya çocuğu yer bıtırırız😂
Yeğenime bir seyri şey alırım, bana da al demez .

Tabii belli olmaz ama
Hanı anneler de az cok bilir çocuğunu. O yüzden pek kıskançlık olacağını sanmıyorum

Ben bebeğe bakarım sen işlerini yaparsın
Der hep

Bebek doğunca benimle yatacak diyorum
Biliyorum diyor. Büyüyünce de birlikte yatacaksınız diyorum

Bilemiyorum artık😀
Ah yerim. Çocuğun yapısı ile alakalı bazı şeyler işte. Sen bilirsin çocuğunu az çok bide ilk günler özenli davranılır ikisinede kendi alanlarında ilgili olunursa sorunsuz atlatır bence.
Bende çook sorun haline gelmeden atlatacağız diyorum kendi kendime

Ayni mesaj bende de var canım 11 TL katılım payı mesaji ama ek olarak 290 TL ödedim kutu başına 90 küsür aşağı yukarı vallahi bilmiyorum kafalarından para alamaz bu eczaneler herhalde yasaktır neye göre aldı bilmiyorum özellikle raporum var dedim ama artık alınacak dedi boş yere para aldıysa haram zıkkım olsun ne diyim
Ben raporla bedava alıyorum SGK lıyım hatta kaç kerede sordum bi yere borçlanmıyorum demi diye

Cuma günü iki kutu için 200 lira aldılar benden. Şubatta da zamlanacağını söylediler hatta

Bende buradayım kızlar okuyorum yazdıklarınızı. Bugun bebek magazasına gittik,aman yarabbi begendigim bebek arabası 1,600 eur araba alırım ben o fiyata:KK53: Bende karar verdim ebaydan bakıcam oyle alıcam. Zaten 1 yıl kullanacak gerek yok o kadar paraya diye dusunuyorum😅 3. Oldu böyle oldu🤣🤣

Normalde ben de 0 TL ye alıyorum ama bu sefer para aldılar benden neden dedim artık alınacak devlet hepsini karşılamıyor dendi
Karnım çok çürüdüğü için doktor keselim ecoprini yükseltelim dedi ama benim tansiyonum yükseliyor daha önce 35. Haftada bu yüzden bi kaybım var devam etmek istiyordum çok kötü olmuş gebeliğimin başından beri kullanıyordum

Ocak öncesi stoklarına aldılarsa fark çıkmıyor ama eczanemin bana dediği bunları 14ocakta aldik stoga o nedenle fark cikiyor bu yuzden kutusu100tl gibi bisey dedi. Parayla bile bulamadigimiz icin hemen aldim bulmusken tabi

X