2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Of goralı o kdar çok yemek istiyorum kiii ama sosisi hiç önermiyorlar pişse dahi

Kotu dusunmeyelim,insallah sag salim dogar bebegin. Kimse bunu bilemez kimse garanti edemez %100 saglikli bebekler dogurucaz diye. Allah beterlerinden korusun. Hakkimizdsa hayirlisi olsun.
Amin canım benim inşallah dünyaya geldikten sonra da başımıza herşey gelebilir rabbim tüm melekleri kötülükten şerden korusun

Her şey en ayrıntılı şekilde 20. hafta itibariyle görünecektir canım. Sizin için bir şok, beklenmedik bir durum olabilir ama çok mantıklı düşünüyorsun Doktorun söylediğine katılmıyorum, bu düşünme gerektirecek bir durum değil, hele de sizin gibi bilinçli bir aile karşısında..

Önermiyolarmı abboowww ne yicez biz yaa Valla salamda önermiyolar sanırım ama ben geceleri acıkımca hep salam kaşar ekmek arası yapıyom, inşallah kötü birşey yapmıyorumdır
O kadar da saaapma yahu ye gitsin Ben hamile oldugumu bilmiyodum, bir sise sarap icmistim tabiki onermiyorum Ama bazen tuaf seyler canimiz cekiyo nasil yemeyelim, yemeyelim de tasa mi donelim

Önermiyolarmı abboowww ne yicez biz yaa Valla salamda önermiyolar sanırım ama ben geceleri acıkımca hep salam kaşar ekmek arası yapıyom, inşallah kötü birşey yapmıyorumdır
Salam sosis kesinlikle önermiyolar canım
Sosis zaten normalde de çok sağlıklı bir sey değil.
Sucuğa iyi piştiği sürece arada bir olabilir diyorlar bilmiyorum. Salamı bile pişirmek gerekirmiş.
Ben sadece hindi füme severdim bıraktım onu da.
Ama goralı çok istiyorum gerçekten. Belki doğuma yakın yerim

Allahhh seni ya bu etiketledigim karilar 2 haftadir yoklardi hemen hemen sen 2 gun girmezsin ama 3. Gun buraya yazmadan durmazsin neyse bidahakine 1 gun yazmazsan hemen etiektliycem ona göre

Doktorlar artık makine gibi davranıyorlar canım çünkü görevleri gereği tüm olasılıkları konuşmak gereği görüyorlar. Yani yarın öbür gün sen bana bu ihtimali söylemedin söyleseydin belki de doğurmayacaktım diyenler olacağı için.. Keşke gelen hastalarında duygularını, karakterini, yaşantısını bilseler.. Zaten ben ne olursa olsun doğuracağım test yaptırmak istemiyorum deyince gözlerindeki ışıkla içimdeki isteği ve beni anladığını hissettim. Keşke her insan bir olsa onlar da böyle sorunlar yaşamasalar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…